Nia Jax powraca do treningu w Performance Center, Powód obecności Jamesa Ellswortha na SmackDown, Zapowiedź najbliższych wydarzeń na RAW

» Portal PWInsider.com informuje, że była WWE RAW Women’s Champion Nia Jax rozpoczęła trening w WWE Performance Center w Orlando. Jak wiadomo wrestlerka była nieobecna z powodu kontuzji nogi, przez co musiała poddać się dłuższej rehabilitacji, która wyeliminowała ją na pewien czas z występów w telewizji.

» James Ellsworth był obecny na backstage’u podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live. Na obecną chwilę nie wiadomo, co było na celu takiej wizyty ze strony byłego wrestlera WWE. Portal PWInsider.com twierdzi, iż może być on częścią specjalnego filmu jaki zostanie wyemitowany w sieci WWE Network tuż przed WWE Evolution.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź nadchodzącego występu WWE COO Triple H oraz WWE Hall of Famera Micka Foley podczas najbliższego odcinka Monday Night RAW. Tej samej nocy dojdzie do konfrontacji Nattie i RAW Women’s Champion Rondy Rousey, a ich przeciwniczkami będą Alexa Bliss oraz Alicia Fox.