NEWSY: TNA & AAA?, Sami Zayn vs Kevin Owens na Takeover, The Pope na IW, Nowi mistrzowie tag team TNA?, Steve Austin ponownie w WWE? i więcej

* Gwiazdor Federacji AAA, Argos pojawił się na tapingu Impact Wrestling, który zostanie wyemitowany 22 maja co może świadczyć o poważniejszej współpracy ze strony obu federacji.

* 20 maja podczas kolejnego specjalnego eventu NXT Takeover nadal zapowiedziane jest starcie NXT Championa Kevina Owensa z Samim Zaynem, który doznał lekkiego urazu i nie wiadomo czy będzie w stanie wyleczyć się do czasu tego starcia.

* Miejsce JoJo w WWE NXT Live Eventach jako ring announcing zajęła Dasha Kuret.

* Dziś na Monday Night RAW powrócą Triple H i Stephanie McMahon.

* Była gwiazda WWE i TNA ”The Pope” D’Angelo Dinero powróci na Impact Wrestling 22 maja. The Pope dołączy do Josha Mathewsa i skomentuje Six-Man Elimination Match o X-Division Championship. Warto dodać, że Elijah Burke również może powrócić do federacji.

* Sports Illustrated przeprowadziło ostatnio wywiad ze Stonem Coldem Stevem Austinem, który ostatecznie wyjaśnił kwestię ”sporu” z Johnem Ceną.

”Byli ludzie, którzy mówili, że byłem gorący, bo John Cena użył wersję stunnera. Chłopie, nie ma większego fana na Ziemi niż Steve Austin. Jeśli chce używać ”Stone Cold Stunner” dokładnie tak, jak było, nie mam problemu z tym, and that’s the bottom line..”

* Oficjele World Wrestling Entertainment nie zamierzają oficjalnie ogłaszać lekkich urazów, których nabawili się Sami Zayn i Hideo Itami podczas jednego z najnowszych tapingów NXT.

* Z tego co wiemy to współpraca federacji Total Nonstop Action z Wrestle-1 zakończyła się. Dixie Carter wysłała Matta Hardyego, Mr.Andersona i Drew Gallowaya do AAA w celu nawiązania bliższej relacji.

* Wszystko wskazuje na to, że oficjele Total Nonstop Action doszli do porozumienia i wkrótce będą organizowane live eventy.

* Była gwiazda World Wrestling Entertainment Chris Hero (Kassius Ohno) był obecny na zapleczu podczas nagrywania piątkowego odcinka Impact Wrestling w Orlando.

* Na WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani wybierają pas mistrzowski, który jako pierwszy zmieni swojego właściciela. Aż 40% padło na pas WWE World Heavyweight Championship będący w posiadaniu Setha Rollinsa. 25% otrzymał pas Div, który obecnie należy do Nikki Belli, a trzecią pozycję zajmuje pas Interkontynentalny Daniela Bryana mający 20% głosów.
Przedostatnie miejsce należy do pasów tag team, który posiada New Day, Ci otrzymali 10%. Pas Stanów Zjednoczonych, który obecnie należy do Johna Ceny, zamyka całą stawkę, tytuł otrzymał ledwie 5%. Mimo wszystko dobry prognostyk.

* Z powodu kontuzji kolana Jeffa, The Hardys utracili TNA Tag Team Championship o który powalczą The Wolves vs Austin Aries & Bobby Roode.

* Podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling niespodziewanie powrócił Bully Ray, który pełnił funkcję sędziego specjalnego w starciu o TNA World Heavyweight Championship, w którym Kurt Angle pokonał Erica Younga i obronił tytuł. Velvet Sky, czyli dziewczyna Bullyego również powróciła na Impact Wrestling gdzie doszło do brawlu z Angeliną Love.

* Marta Hart za pośrednictwem strony WrestlingDVDNews.com zdradziła, że po odejściu jej męża na drugą stronę mogła liczyć na wsparcie ze strony World Wrestling Entertainment oraz nie wiedziała, że wkrótce powstanie film z udziałem jej zmarłego męża, który dostępny będzie na DVD / Blu-Ray.

”Moje dzieci i ja byliśmy nieświadomi aż do 7 maja, kiedy jeden z naszych znajomych przeczytał w internecie informację dotyczącą powstania nowego projektu ”Owen Hart”. Z tego co wiemy, to federacja zamierza wykorzystać mojego męża oraz jego tragiczną śmierć w celach zarobkowych. Jeśli WWE naprawdę chce uczcić honorowo Owen’a to po prostu pozwólcie mu spoczywać w pokoju”.

* Również Sami Zayn udzielił wywiadu, lecz były mistrz NXT odpowiadał na pytania od oficjalnej strony WWE. Zayn wypowiedział się między innymi na temat Johna Ceny i swojej walki w rodzinnym mieście.

”To, co potwierdza, od dwóch największych gwiazd w historii. Mogę stwierdzić, że prowadzą do przodu. Po takim meczu jak ten, masz momentum. Jestem szczęśliwy, że mogłem mieć taki pojedynek, jaki miałem z jednym z najlepszym w historii w moim rodzinnym mieście. Naprawdę nie można prosić o więcej. W ostateczności, patrzę na to jako bardzo pozytywne doświadczenie. Nie byłbym Sami Zaynem, jeśli poszłoby o wiele lepiej, zawsze musi być wstrząs w drodze. Trzeba przezwyciężyć historię.”

* Z pewnością wielu z naszych czytelników przegapiło najnowszy wywiad z udziałem WWE Hall of Famera Stone Cold’a Austina, który zapowiedział coś wielkiego, ale nie ujawnił czy chodzi o powrót
do biznesu zapaśniczego:

”W ciągu najbliższych czterech tygodni ogłoszę kilka ważnych informacji dotyczących mojej przyszłości. Uzbrójcie się w cierpliwość wieści są bardzo dobre”.