NEWSY: Sami Zayn i Alex Riley kontuzjowani, Co dalej z Rusevem? Neville promowany? Slater vs Cena, Gala GFW, Finn Balor i Billy Gunn w ringu

* Strona WWE potwierdziła, że Alex Riley przejdzie operację w czwartek, jednak nie podała kiedy ma on powrócić do akcji. Zabieg ten ma pomóc w wyleczeniu nieprawidłowości z prawym kolanem zawodnika. Możliwe, że jest to tylko storyline’owa kontuzja. WWE dodało, że ostatni atak ze strony NXT Championa Kevina Owensa spowodowała kontuzję pleców, która to właśnie wyłączyła Rileya z akcji. Alex zamieścił na swoim Twitterze, że w siłowni pojawi się już 72 godziny po operacji kolana.

* Poniżej obejrzycie klip, z wywiadu Chrisa Jericho z Stephanie McMahon. W tym fragmencie Steph opowiada o swojej relacji z mężem Triple H’m:

* Na jednym z ostatnich live eventów NXT w Tampie, tajemniczym partnerem Finn’a Balora był Billy Gun! Oto fotka z ich wspólnego występu:

Bezpośredni odnośnik do obrazka

* Triple H pogratulował swojemu przyjacielowi Floydowi Mayweatherowi jego zwycięstwa w walce przeciwko Manny’emu Pacquiao za pośrednictwem Twittera.

* Michelle Beadle pracująca dla ESPN, która współpracowała wielokrotnie z WWE, napisała na Twitterze, że przestaje oglądać WWE, z powodu wsparcia Triple H’a dla Floyda, który według niej seryjnym przestępcą.

* Nadal pozostając w temacie „Walki dekady”, Rusev napisał na Twitterze że kupując WWE Payback ludzie z pewnością nie będą rozczarowani tak jak walką niedzielną walką bokserów

* Federacja Jeff’a Jarretta czyli Global Force Wrestling organizuje w tym tygodniu konferencję prasową na której mają podać informacje dotyczące tapingów  telewizyjnych GFW 24 lipca bieżącego roku. Bilety na live eventy GFW są w sprzedaży od wczoraj, mimo, że zapowiadane były dopiero na następny tydzień

* Przed Wami Top 10 akcji z narożnika według WWE:

* Pamiętacie gościa zwanego Brock Lesnar Guy’em ? Okazuje się, że zgłosił się on do powracającego show Tough Enough! Jego zgłoszeniowy klip zobaczyć możecie poniżej:

* WWE planuje rozdzielić Ruseva od Lany, co w sumie można zauważyć już od kilku tygodni. Wszystko możliwe, że Lana przyczyni się do tego, że Rusev w jakiś sposób podda się, co tym samym da mu porażkę w ”I Quit” Matchu o pas Stanów Zjednoczonych przeciwko Johnowi Cenie na gali Payback.

* John Cena na swoim Twitterze pogratulował Samiemu Zaynowi za walkę, mimo że zmagał się z kontuzją.

”Gratulacje Sami Zayn za twardy jak paznokcie debiut. To jest to, co #NeverGiveUp znaczy. #Raw

* Natomiast Heath Slater nie ma zamiaru odpuścić Johnowi Cenie.
Poniżej jego tweet po wczorajszym RAW:

”John Cena, to sprawia, że próbowałem trzy razy otrzymać pas Stanów Zjednoczonych. I mówię Tobie, ”Nie poddam się” dopóki Cię nie pokonam!!”

* Piątkowe zdjęcie CM Punka z żoną AJ Lee:

* Bad News Barrett w wywiadzie dla Digital Spy stwierdził, że jest dużym fanem Nevilla. Powiedział, że wróży młodemu Anglikowi wielką przyszłość w federacji. Barrett stwierdził też, że Red Arrow wykonywany przez Nevilla jest jego ulubionym finisherem.

* Pojawiły się plotki, że film dokumentalny o Stingu zatytułowany będzie:  “Sting – Into The Light”. Prawdopodobnie będzie miał on swoją premierę w październiku.

* Jim Ross postanowił na swoim Twitterze okazać zachwyt nad wczorajszym starciem Johna Ceny z Sami’m Zaynem na RAW. Poniżej jego wpis:

”Wspaniały kawał biznesu #RawMontreal @iLikeSamiZayn & @JohnCena. Wspaniała pasja. Ładny booking używając widownie Montrealu & Breta Harta.”

* Po wczorajszym RAW naszło wiele niewiadomych, zwłaszcza jeśli chodzi o kontuzję Samiego Zayna. Jak się okazało, były mistrz NXT nie nabawił się urazu lewego ramienia podczas starcia Johna Ceny, co sugerował wykonany back suplex od mistrza Stanów Zjednoczonych.

* Wszystko na to wskazuje, że Sami nabawił się tego urazu tuż przed pojedynkiem, kiedy to wchodził do ringu. Na razie nie wiadomo jak groźna jest jego kontuzja.

Warto nadmienić, że WWE promowało jego starcie z Johnem jako debiut. Najwidoczniej czekają go laury w niedalekiej przyszłości. Podobną drogą rozpoczynał przecież John Cena.

* Postać Ruseva w ostatnim czasie ostatnio coś spada, a najbardziej potwierdza to fakt, że przegrywa on czysto swoje pojedynki z Rybackiem na live eventach WWE, które odbywały się w weekend w Kanadzie.

Nie wiadomo czy to jest spowodowane, ale warto nadmienić, że Rusev zazwyczaj jak przegrywał to przez dyskwalifikację. Nie ma też się co oszukiwać odnośnie gali Payback, gdzie odniesie on
trzecią porażkę z Johnem Ceną z rzędu.