NEWSY: Gwiazdy w GFW, The Briscoes nadal w ROH, Sesugh Uhaa na temat WWE, Zły stan zdrowia Bryana, Face turn Fandango i więcej

* Z tego co wiemy to założyciel federacji Global Force Wrestling Jeff Jarrett ogłosił, że podpisał kontrakt z wieloma wrestlerami, którzy na co dzień występowali na scenie niezależnej. Warto dodać, że Jeff podpisał kontrakt z zapaśnikiem, który w pewnym momencie był obserwowany przez World Wrestling Entertainment.

* The Briscoes pozostają w Ring of Honor, ponieważ otrzymali lepszą ofertę niż ta którą zaoferowali im przedstawiciele World Wrestling Entertainment.

* Scott Fishman z The Miami Herald niedawno rozmawiał z nowym zapaśnikiem World Wrestling Entertainment Sesugh Uhaa, który wypowiedział się min. na temat przygotowań do podpisania kontraktu z federacją:

”Jednym z chłopaków z którymi rozmawiałem przed podpisaniem kontraktu z World Wrestling Entertainment był Kevin Owens. Dziękuję również Finnowi Balorowi oraz Chrisowi Mastersowi, z którymi miałem okazję zaprzyjaźnić się podczas występów w Wielkiej Brytanii. Dowiedziałem się od nich co trzeba zrobić aby zwrócić uwagę przedstawicieli federacji”.

* Ronda Rousey udzieliła krótkiego wywiadu dla Rolling Stone, w którym zdradziła co według niej przyciąga ludzi do World Wrestling Entertainment:

”Co przyciąga ludzi do World Wrestling Entertainment? Z pewnością niesamowite konfrontacje, storylines. Zbudowanie dobrej fabuły jest bardzo ważne, ponieważ to sprawia, że fani oglądający show są bardziej wkręceni niż kiedykolwiek miało to miejsce. Pomyślcie sobie w ten sposób. W domu siedzą dwie osoby na kanapie i każda z nich ma swojego ulubieńca i gdy Ci walczą ze sobą to dochodzi do rozważania w jaki sposób potoczy się walka”.

* WWE Intercontinental Champion Daniel Bryan podobno nie wygląda zbyt dobrze. Mistrz nadal zmaga się z kontuzją która wyeliminowała go w zeszłym roku na bardzo długi okres czasu, a jego stan określa się za fatalny, dlatego przedstawiciele WWE zdecydowali się na umieszczenie go jako ostatniego w Six Man Matchu na WrestleManii 31 oraz nie pojawiał się dwa tygodnie pod rząd na Monday Night RAW. Wkrótce powstanie nowa autobiografia Daniela Bryana, w której niestety nie zostaną zamieszczone informacje dotyczące jego przygody z AJ Lee, która była naprawdę interesująca chociażby podczas WrestleManii 28, gdzie doznał porażki z Sheamusem za sprawą byłej mistrzyni Divas.

* Podczas Destination America oficjele Total Nonstop Action chcieli aby Kurt Angle został World Heavyweight Championem, a Taryn Terrell mistrzynią Knockouts.

* WWE Hall of Famer Alundra Blayze (Madusa) za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat byłej oraz obecnej mistrzyni NXT Women’s:

”Fani World Wrestling Entertainment spoglądajcie jednym okiem w stronę dywizji Divas, do którego z pewnością wkrótcę dołączą Charlotte i Sasha Banks. Charlotte posiada podobną charyzmę co jej ojciec, a Sasha to teraźniejsza Moolah”.

* Niestety nie znamy przyczyny przez którą Brie Bella nie wystąpiła w Divas Battle Royal, który miał miejsce podczas RAW. Brie dołączyła do swojej siostry i wspólnie przyglądały się z kim mistrzyni powalczy na Extreme Rules.

* Warto zauważyć, że również podczas poniedziałkowego Monday Night RAW, WWE Superstar Fandango oraz Diva Rosa Mendes stali się face’ami przynajmniej tak podaje stroną PWInsider, a jak będzie w rzeczywistości dowiemy się w najbliższych dniach.

* Po zakończeniu poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW otrzymaliśmy segment z udziałem Setha Rollinsa i Randy’ego Ortona, który był jednym z ważniejszych wydarzeń w tym tygodniu. Następnie prezes World Wrestling Entertainment wypowiedział się na temat Ultimate Warriora, który według niego był inspiracją dla wielu obecnych gwiazd federacji. Na zakończenie otrzymaliśmy zapowiedź Ultimate Warrior DVD.