NEWSY: Eddie Edwards ożenił się, Rey Mysterio w Mexico Crash, Laredo Kid w WWE?, Heel turny w WWE, Powód nieobecności Daniela Bryana, Kontuzja Jeffa Hardy’ego i wiele więcej

* W zeszłym tygodniu TNA Superstar Eddie Edwards ożenił się, a gośćmi specjalnymi na jego weselu byli Roderick Strong, Matt Taven, Adam Cole, Davey Richards i Angelina Love.

* 7 i 9 maja w Ensenada odbędą się specjalne eventy zorganizowane przez federację Mexico Crash. Podczas show pojawi się Rey Mysterio, który w przeszłości miał okazję tutaj występować ze zmarłym Perro Aguayo Jr.

* Zapaśnik rodem z Meksyku Laredo Kid pojawił się 7 kwietnia podczas jednego z WWE Tryout(obozu szkoleniowego). Laredo był jednym z tajemniczych wrestlerów, którzy w dark matchu zmierzyli się z Los Matadores. Z tego co wiemy, to przedstawiciele World Wrestling Entertainment zaproponowali mu kontrakt. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to już w czerwcu zobaczymy do w NXT.

* Podczas poniedziałkowego WWE Monday Night RAW Naomi zaatakowała Paige co doprowadziło do jej heel turnu. Pierwotne plany były takie, że emerytowana zapaśniczka AJ Lee zostanie pretendentką do WWE Divas Champioship, a heel turn przejdzie Paige.

* Głównym powodem dołączenia do głównego rosteru byłych mistrzów WWE NXT Tag Team Kalisto & Sin Cary jest dłuższa absencja The Usos. Federacja potrzebuje kontynuowania feudu z udziałem mistrzów heelów i pretendentów babyfaceów 😉

* Nowa gwiazda NXT, Thomas Kingdon udzielił ostatnio wywiadu dla The Miami Herald, gdzie między innymi wypowiedział się na temat Johna Ceny i The Rocka. Poniżej to, co powiedział.

”Otrzymałem tę okazję tylko raz w życiu, a moim głównym teraz marzeniem jest zostanie kolejną gwiazdą. Patrze na takich ludzi jak The Rock, który byłby w ringu, jakby elektryzował, a potem poza ringiem, ludzie zebraliby się wokół niego, chcąc być obok niego. Potem masz kogoś takiego jak John Cena, który również zaczął w kulturystyce, i stał się kimś więcej niż tylko człowiekiem z posturą. Jest charyzmatyczny. On jest całą definicją osobowości. Mam do niego coraz więcej szacunku niż do kogoś, kto tylko zaczynał.”

* Podczas ostatniego RAW w Londynie, John Cena w swoim Open Challenge o pas Stanów Zjednoczonych początkowo miał zmierzyć się z Danielem Bryanem, lecz zamiast tego zawalczył Bad News Barrett. Nie zrobiono tego ze względu na stan Daniela Bryana, który jest poobijany, dlatego też został wycofany wczoraj z tournee WWE po Europie.

* Podczas ostatniego The Steve Austin Show, w którym pojawili się Mark i Chris Bell, został poruszony temat springboard stunnera, który od jakiegoś czasu zaczął być używany przez Johna Cenę. Cała trójka była zgodna, że jest to ”naruszenie gimmicku”. Stone Cold wspomniał, że wciąż ma przyjazne stosunki z WWE i nie jest zdenerwowany tym, że mistrz Stanów Zjednoczonych wykonuje jego zmodyfikowany ruch.

Jego problemem jest to, że wykonanie tej akcji mogło przynosić kilka zwycięstw, nazywając go potencjalnym finisherem w zamian za kolejny scenariusz kick outu. Nie wspominając przy tym, jak trzeba być precyzyjnym by to wykonać prawidłowo, a istnieje przecież spora możliwość, by wyszło coś źle podczas spotu z lataniem od lin.

”Gdyby spojrzeć w dalszą drogę niż tylko na krótką metę, [Cena] miałby ważny, świetny, kozacki finish a nie set-up, co teraz nic nie znaczy.”

* Pojawiły się już pierwsze statystyki, które dotyczą frekwencji na live eventach podczas tegorocznego tournee WWE po Europie. Poniżej macie podział na tour Johna Ceny i Romana Reignsa.

John Cena:
8 kwietnia w Glasgow – 10,500 fanów
9 kwietnia w Newcastle – 7,500 fanów
10 kwietnia w Sheffield – 8,000 fanów
11 kwietnia w Birmingham – 11,500 fanów
12 kwietnia w Manchesterze – 7,500 fanów

Roman Reigns:
9 kwietnia w Dublinie – 9,200 fanów
10 kwietnia w Belfast – 6,500 fanów
11 kwietnia w Nottingham – 7,000 fanów
12 kwietnia w Leeds – 6,000 fanów
12 kwietnia w Manchesterze – 7,500 fanów

* Z najnowszych doniesień wynika, że WWE IC Champion Daniel Bryan nie pojawił się podczas WWE Live Eventu, który odbył się w Niemczech. Mistrz również nie wystąpił na SmackDown, gdzie miał połączyć siły z mistrzem Stanów Zjednoczonych Johnem Ceną.

* W tym tygodniu gościem Michaela Cole’a był Roman Reigns. Pełny wywiad dostępny jest na stronie wwe.com

– Michael Cole zapytał się o wpływ WrestleManii 31 na karierę Romana, który odpowiedział, że od tego momentu stał się troszkę innym człowiekiem, ponieważ zrobił to co obiecał wszystkim fanom i czuję się lekko spełniony chociaż mam też pewien niedosyt. Przyznaję Brock Lesnar zabrał mnie w podróż do swojego miasta ”Suplex” ale wyszedłem z niego cały.

– Następnie Cole poprosił o wypowiedź na temat ataku Big Showa, do którego doszło na Monday Night RAW w Londynie. Roman Reigns odpowiedział, że po WrestleManii 31 nie był w pełni zdrowy co zostało wykorzystane przez Big Showa, który wykonał mu chokeslam na taksówce. Celem największego atlety na świecie jest doprowadzenie do mojej największej porażki w całej historii WWE, a powód jest tylko jeden zazdrość. W przyszłym tygodniu obiecał, że rozprawi się z atletą.

* 28 marca podczas eventu zorganizowanego przez federację WrestleCon Jeff Hardy doznał urazu zwichnięcia palca, a wydarzyło się to w Extreme Rules Matchu, podczas którego The Hardys zmierzyli się z Robem Van Damem i Sabu.

* Bad News Barrett niedawno udzielił wywiadu dla TheFA.com, w którym wypowiedział się na temat brytyjskiego mistrza WWE World Heavyweight Championship, którego niestety nigdy nie było:

”Nigdy nie mieliśmy okazji obserwować poczynania brytyjskiego WWE World Heavyweight Championa. W przeszłości wielu wrestlerów z Wielkiej Brytanii miało możliwości na zostanie mistrzem a mam tutaj na myśli min. The British Bulldoga lub Williama Regala. W federacji pojawiłem się w 2010 roku i miałem okazję kilkukrotnie walczyć o tytuł wagi ciężkiej na galach PPV, lecz niestety jeszcze to mi się nie udało, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie to się zmieni, ponieważ do federacji napływa wielu świetnych wrestlerów z mojego kraju min. Adrian Neville, który niedawno zadebiutował w głównym rosterze i ma zadatki na świetnego zapaśnika”.

* Gene Okerlund za pośrednictwem Facebooka poinformował, że WWE Hall of Famer Bobby ”The Brain” Heenan dzisiaj pomyślnie przeszedł bardzo ważną operację. Wszystko wskazuje na to, że Heenan nie będzie mógł występować w ringu przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy. W związku z operacją Bobby musiał wycofać się ze specjalnych eventów Legends of the Ring oraz Wrestling Universe Store – 21 września 2015.

* Za pośrednictwem oficjalnej strony World Wrestling Entertainment dowiedzieliśmy się, że Jey Uso przeszedł pomyślnie operację, do której był zmuszony ze względu na kontuzję, której nabawił się podczas WrestleManii 31.

Oficjalny komentarz Dr. Stephena Daquino:

”Podczas WrestleManii, Jey zwichnął sobie bark w lewym ramieniu przez co był zmuszony do opuszczenia tygodniówek. Z najnowszych badań wynika, że jeden z członków The Usos powróci do ringu nie wcześniej niż za sześć miesięcy”.

* Wszystko wskazuje na to, że podczas gali WWE Extreme Rules 2015, która odbędzie sie 26 kwietnia będziemy świadkami Last Man Standing Matchu, w którym były pretendent do WWE World Heavyweight Championship Roman Reigns zmierzy się z jednym z członków The Authority, The Big Showem. Pojedynek ten został zatwierdzony podczas najnowszego tapingu WWE SmackDown, który został nagrany w Londynie, Anglii. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

Steel Cage Match o WWE World Heavyweight Title
Randy Orton vs. Seth Rollins(c)
RKO jest zabronione!!!

Russian Chain Match o WWE United States Title
Rusev vs. John Cena(c)

WWE Intercontinental Title Match
Bad News Barrett vs. Daniel Bryan(c)

WWE Divas Title Match
Paige vs. Nikki Bella(c)

Kiss Me Arse Match
Sheamus vs. Dolph Ziggler

Last Man Standing Match
Big Show vs. Roman Reigns