NEWSY: Bad Bones vs Jonny Storm, HC dyer vs Ryan Smile, Sandow vs Miz na RAW, Kaitlyn o AJ Lee, Niepewna sytuacja Ciampy, Aries w WWE? i wiele więcej

* 10 maja w Tonbridge odbędzie się specjalne show ”Royal Rewards” zorganizowane przez federację IPW:UK podczas której obecny mistrz świata Bad Bones zmierzy się ponownie z Jonnym
Stormem. Poniżej prezentujemy zaktualizowaną kartę:

IPW:UK World Championship

Jonny Storm vs Bad Bones (c)

Danny Duggan & Cieran Donnelly vs The Hammerlock Wrecking Crew
(Jimmy Havoc & Jon Ryan)

Spitfire Britannia (Will Ospreay & Tom Dawkins) vs The London
Riots (Rob Lynch & James Davis)

Vince Russ & Grado – Face to Face

* 9 maja 2015 roku w Brockington College odbędzie się specjalny event Mayhem 2015 zorganizowany przez federację Leicester Championship Wrestling. Poniżej przedstawiamy wszystkie
pojedynki, które zostały dotychczas zapowiedziane:

LCW Heavyweight Championship

Paul Malen (c) vs Chris Tyler

LCW Tag Team Championship: Best Of 3 Series Match 3

The Hunter Brothers (Lee & Jim Hunter) (c) (1) vs Jack Starz &
Jimmy Meadows (1)

Stixx vs Xander Cooper

Joseph Conners vs Alex Gracie

HC dyer vs Ryan Smile

* W przyszłym tygodniu na Monday Night RAW odbędzie się pojedynek, w którym The Miz zmierzy się z Damienem Sandowem, a zwycięzca tego starcia otrzyma miano ”Miza”.

* Generalny Manager WWE NXT William Regal oznajmił, że zamierza organizować eventy w mniejszych państwach więc może przyjazd do Polski byłby ciekawym posunięciem, hehe 😀

* Na oficjalnej stronie WWE.com pojawił się wywiad, w którym była Divas Champion Kaitlyn wypowiedziała się na temat przejścia AJ Lee na emeryturę:

”AJ posiada bardzo dziwną zdolność do realizowana czegoś co sobie założy za podstawę do działania. Kiedy pracowała w World Wrestling Entertainment to była jedną jeśli nie najlepszą wrestlerka w całym rosterze. Nikt nie był taki jak ona i nikt nie będzie. AJ stoczyła cztery niesamowite pojedynki na WrestleManii co sprawiło, że mogła czuć się już w zupełności spełniona i gotowa do odejścia. Jestem bardzo dumna z tego, że miałam okazję przez dłuższy czas współpracować z AJ Lee”.

* W ciągu najbliższego miesiąca do ringu Ring of Honor powróci Adam Cole, który za pośrednictwem Twittera poinformował, że jest w życiowej formie.

* Z najnowszych doniesień wyniki, że sytuacja Tommaso Ciampy w Ring of Honor nie jest zbyt kolorowa, ponieważ obecnie obie strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie przedłużenia
wygasającej umowy.

* Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wkrótce do federacji World Wrestling Entertainment dołączy Austin Aries. Na obecną chwilę trwają rozmowy między obiema stronami.

* Na oficjalnej stronie wwe.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na tag team, który powinien powrócić do federacji w 2015 roku. Poniżej prezentujemy propozycję:
The Dudley Boyz, The Hardy Boyz, The Brother of Destruction, DX, The APA, Jeri-Show, Too Cool, The World’s Greatest Tag Team, The Steiner Brothers, Rob Van Dam & Sabu, Paul London & Brian Kendrick.

* Między federacjami Total Nonstop Action i AAA trwają rozmowy dotyczące wysłania trzech zawodników do turnieju Lucha Libre World Cup, który odbędzie siępod koniec maja. Z tego co wiemy to w turnieju udział wezmą Alberto El Patron, Rey Mysterio oraz Myzteziz lepiej znany jako Sin Cara.

* Rob Van Dam za pośrednictwem Twittera poinformował, że podczas występu w WrestleCon nie doznał żadnego urazu.

* Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown:

Bray Wyatt vs R’Truth
The Miz vs Bad News Barrett
Sheamus vs Neville
Kofi Kingston & Big E vs Los Matadores
Cameron vs Natalya vs Alicia Fox
Fandango vs Adam Rose
Daniel Bryan & John Cena vs Tyson Kidd & Cesaro

* Gwiazdor NFL Rob Gronkowski na co dzień występujący w drużynie The New England Patriots niedawno udzielił krótkiego wywiadu dla FOX Sports, w którym wypowiedział się na temat Mojo Rawleya z NXT:

”Mój ziomek Mojo Rawley występuje w WWE NXT. Cieszę się, ze szybko udało mu się powrócić po kontuzji i wykonuję naprawdę świetną robotę. Uwielbiam wszystko co jest z nim związane, a
najbardziej kocham oglądać pojedynki z jego udziałem. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Mojo Rawley zostanie włączony do głównego rosteru i będę miał możliwość oglądania go na Monday Night RAW”.

Na zakończenie Rob zdradził, że gdyby otrzymał ofertę od World Wrestling Entertainment to długo by się nie zastanawiał nad jej przyjęciem.