Rozstanie Johna Ceny oraz Nikki Belli może być promocją Total Divas oraz Total Bellas!

Jak donosi PWInsider, zerwanie Johna Ceny i Nikki Bella może mieć związek tylko z pracą. Omówiono dalsze szczegóły relacji Cena i Nikki, a także jej wpływ na kilka najbardziej popularnych reality show z WWE.

John Cena i Nikki Bella byli w związku od 2012 roku i zaręczyli się na WrestleManii 33 w kwietniu ubiegłego roku. John i Nikki mieli się pobrać 5 maja 2018 roku, jednak para ogłosiła ich rozstanie kilka dni wcześniej.

Należy zauważyć, że John Cena i Nikki Bella byli parą, zanim zostali przedstawieni oficjalnie w Total Divas. Cena został następnie poproszony  o występowanie w programie to było coś, na co się zgodził, powołując się na fakt, że pojawienie się w Total Divas byłoby dobre zarówno dla Nikki, jak i dla całego WWE.

Biorąc pod uwagę to, że występ  Johna i Nikki w Total Divas na kanale E! zyskała duża popularność a ich związek zyskał sympatię wśród fanów, producenci stwierdzili że rozstanie #neny będzie dobrą reklamą dla Total Divas oraz dla ostatniego sezonu Total Bellas.

Co więcej, podejrzewa się , że rozpad Ceny i Nikki może być możliwą pracą, aby zwiększyć zainteresowanie fanów najnowszym sezonem Total Bellas, co z kolei może również korzystnie wpłynąć na ogólną wartość telewizyjną reality show opartego na WWE z NBC Universal.

Niedawno Brie Bella potwierdziła, że ​​zerwanie Johna Ceny i Nikki Bella oraz sytuacje, które doprowadziły do ​​tego samego, zostaną ujawnione w ostatnim sezonie Total Bellas który będzie wyemitowany 20 maja 2018.