Neville oficjalnie w sekcji Alumni WWE, Podtrzymana świetna seria Keitha Lee w NXT, Przerwa Toni Storm z powodu kontuzji

» Neville jest już byłym WWE Superstar. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że były WWE Cruiserweight Champion zakończył współpracę z federacją World Wrestling Entertainment, a następnie jego profil został przesunięty do sekcji Alumni i umieszczony pomiędzy MVP, a Papa Shango. WWE nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia dotyczącego odejścia Neville’a z organizacji.

» Keith Lee kontynuuje swoją serię zwycięstw. Tym razem jego wyższość musiał uznać Luke Menzies, dla którego był to debiut w telewizji NXT. Warto zaznaczyć, że w przeszłości Menzies był profesjonalnym graczem rugby i na początku tego roku podpisał kontrakt z federacją WWE. Na scenie niezależnej zadebiutował na początku 2016 roku i mogliśmy obserwować jego poczynania w Wielkiej Brytanii.

» Toni Storm doznała urazu w trakcie tapingów WWE NXT UK w Birmingham przez co nie pojawi się na najbliższych eventach organizowanych przez niemiecką federację wXw. Na obecną chwilę nie wiadomo, jak długa będzie przerwa wrestlerki od występów na ringu, ale jeśli czegoś się dowiemy w sprawie jej zdrowia, to od razu Was o tym poinformujemy.