Natalya szczęśliwa z obecności byłej mistrzyni UFC w WWE, Hojny gest WWE Superstars, Niesamowita walka Women of Honor

» WWE SmackDown Women Natalya na swoim blogu opublikowała wpis dotyczący Rondy Rousey:

”Podczas Royal Rumble chyba nikt nie spodziewał się debiutu Rondy Rousey, która w świecie sportu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Dołączenie do nas z pewnością pomoże naszym zawodniczką do podniesienia swojego poziomu. Ronda jest wyjątkowa pod wieloma względami. Jest oddaną zawodniczką, która pasjonuje się tym co robi. Uwielbiam ją, ponieważ nie przeprasza za to, kim jest. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z nią”.

» W dniu wczorajszym w Nowym Orleanie odbyła się tak zwana sesja z 28-rodzinami Make-A-Wish, w której uczestniczyły takie gwiazdy jak Ronda Rousey, Finn Balor, Sin Cara, Bayley oraz RAW Women’s Champion Alexa Bliss spotkali się z fanami. Tego samego dnia WWE NXT Superstars Adam Cole, Mark Andrews, Trent Seven oraz NXT Women’s Champion Ember Moon grali z dzieciakami w różne gry.

» W poniższym materiale wideo został przedstawiony pojedynek z udziałem Deonny Purrazzo i Mayu Iwatani w drugiej rundzie turnieju Women of Honor. Zwycięstwo odniosła Iwatani, dzięki czemu udało jej się awansować do półfinału: