Natalya komentuje powrót Edge’a do WWE, Informacje dotyczące kontuzjowanych gwiazd WWE, William Regal obecny na NJPW New Beginning USA

» WWE Women Natalya w najnowszej odsłonie Calgary Sun wypowiedziała się na temat powrotu WWE Hall of Famera Edge’a do WWE:

“Nie wydaje mi się, aby ktokolwiek był bardziej podekscytowany niż Beth, która powiedziała mi na zapleczu, że Adam jest gotowy na rozpoczęcie nowego życia. Bardzo ciężko pracował, aby tutaj wrócić. Jestem bardzo szczęśliwy i jestem z niego dumna. Nikt nie chciał przegapić tej chwili, ponieważ wiedzieliśmy, że chodzi o coś więcej niż wrestling/występ. Powrót z udziałem Edge’a. 40 tysięcy fanów krzyczących w Houston eksplodowało, kiedy mój przyjaciele Edge po raz kolejny pojawił się w ringu WWE. On jest bliskim przyjacielem The Hart Family. Adam zawsze był kimś, do kogo mogłam się zwrócić o poradę. Kiedy brałam udział w pierwszym meczu z drabinami z udziałem kobiet, zadzwoniła do Adama, aby prosić go o pomoc. Wiedziałam, że nikt inny nie miał takiego doświadczenia, jak Adam. On mi dał wiele rad”.

» W najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, że sześć gwiazd WWE nabawiło się urazów podczas WWE Worlds Collide oraz na poniedziałkowym Monday Night RAW. Alexander Wolfe, Marcel Barthel oraz Roderick Strong, to trzy nazwiska z Worlds Collide. Na RAW, Samoa Joe, Rey Mysterio oraz Riddick Moss. Wkrótce dowiemy się, jak szybko cała szóstka będzie mogła powrócić do występów na ringu.

» WWE Hall of Famer William Regal pojawił się na evencie NJPW New Beginning USA: Atlanta, gdzie spotkał swoich starych przyjaciół: Yuji Nagatę oraz Satoshi Kojime.

“Miałem wielką przyjemność zobaczyć mojego dobrego przyjaciela i partnera treningowego z 17 tras w NJPW. Rzadko zdarza się, że ktoś przyjaźni się przez 26 lat. Miło było zobaczyć mojego starego przyjaciela z 1995 roku @cozy_lariat w Atlancie. Cudowny mężczyzna i prawdziwy zawodowiec. Zanim ktokolwiek powie coś więcej, to tylko spotkali się starzy przyjaciele”.