Najlepsze momenty SummerSlam, Kick off SummerSlam zapowiedziany, Drew McIntyre o wyprzedaniu biletów na event ROH i NJPW

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo zostało zaprezentowanych dziesięć najlepszych zakończeń SummerSlam. W materiale możemy dostrzec chociażby konfrontację z udziałem Brocka Lesnara i Shane’a McMahona inkasującego F-5 w 2016 roku. Zwycięstwo Brocka Lesnara nad The Rockiem w 2002 roku o WWE Undisputed Championship oraz Randy’ego Ortona, który w 2013 roku zrealizował walizkę Money in the Bank na Danielu Bryanie po tym jak były GM SmackDown zainkasował Pedigree od Triple H:

» Federacja WWE ogłosiła, że 19 sierpnia odbędzie się kick off match poprzedzający główną galę SummerSlam. W trakcie tego wydarzenia odbędzie się konfrontacja z udziałem Ruseva i Lany oraz Andrade „Cien” Almasa i Zeliny Vegi. W ciągu ostatnich dwóch tygodni Vega była w stanie aż dwukrotnie odnieść zwycięstwo nad Laną, a to za sprawą Aidena Englisha, który próbował pomóc swojej przyjaciółce.

» W dniu wczorajszym zostały wyprzedane wszystkie bilety na wspólne show organizowane przez federację Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling w Madison Square Garden. Na ten temat postanowiło wypowiedzieć się wiele gwiazd ROH, a także Drew McIntyre oraz Sheamus: