Najbardziej intensywne RAW dla Paula Heymana, WWE postanowiło zmienić strategię dotyczącą przerw reklamowych, Serial komediowy z udziałem Big Showa wkrótce na Netflix

» Według F4Wonline.com odcinek Monday Night RAW z tego tygodnia był najbardziej intensywnym dla Paula Heymana. Między innymi to on wymyślił Gauntlet Match oraz stał za większością pomysłów z tego epizodu, który ogółem zebrał bardzo dobre recenzje.

» WWE postanowiło zmienić zdanie dotyczące akcji w ringu podczas przerw reklamowych. Ostatnio stwierdzono bowiem, że podczas przerw, walki w ringu nie powinny być kontynuowane. Z tego też powodu oglądaliśmy dużo starć 2 out of 3 Falls Match, a w tradycyjnych walkach w momencie przerwy reklamowej, światło wokół ringu gasło i zawodnicy wstrzymywali akcję. W tym samym czasie na stage’u lub na trybunach odbywały się dodatkowe segmenty dla widowni. Od ostatniego RAW porzucono jednak już te schematy i wszystko wyglądało po staremu.

» Netflix podjęło współpracę z WWE dzięki czemu powstanie wkrótce 10-odcinkowy serial komediowy „The Big Show Show”. Każdy odcinek będzie trwał półgodziny, a w obsadzie komedii oprócz Big Showa znajdą się również Allison Munn, Reylynn Caster, Juliet Donenfeld oraz Lily Brooks O’Briant. Serial będzie skupiał się na córce Big Showa, emerytowanej supergwieździe WWE oraz reszcie jego rodziny. Produkcja serialu ma rozpocząć się w sierpniu.