MZW News: Debiuty na MZW Revolution, Stanisław Van Dobroniak z ciekawą informacją dla fanów, Highlightsy z gali wrestlingu w Czechach

» Już 5 listopada w Głuchołazach czeka nas wielka gala zatytułowana MZW Revolution. Z potwierdzonych informacji wiemy, że oprócz polskich zawodników pojawią się na niej zawodnicy z zagranicy, w tym z Niemiec i Czech. Ciekawostką może być fakt, że walki sędziować będzie także czeski sędzia:

Oprócz tego, na gali zadebiutuje nowy duet komentatorski w MZW – OMEGA-VICE, czyli Adam ‚Omega’ Sekuła i Wojciech ‚Vice’ Baranowski:

» Oprócz debiutu za stolikiem komentatorskim, miejsce będzie miał również debiut nowego polskiego wrestlera, który każe nazywać siebie Liderem. Jego promo zwiastujące nadejście jednoosobowej rewolucji możecie obejrzeć poniżej:

Tym samym potwierdzone zostało, że na MZW Revolution przeciwnikiem Lidera będzie ulubieniec publiczności – Szymon „SIWY” Siwiec:

» Rewolucję zapowiada także 1/2 Zbójników – Stanisław Van Dobroniak. Mistrz MZW Tag Team w swoim najnowszym promie przemycił informację o kolejnej walce z niemieckim tag teamem (choć w dalszym ciągu nie wiemy kto dokładnie ma to być):

» Na koniec zaś warto udostępnić skrót video z ostatniej gali wrestlingu w Czechach na której to gościnnie zjawili się zawodnicy MZW tacy jak mistrz organizacji Shadow oraz Szymon „SIWY” Siwiec. W walce ze SkullEvilem swoje umiejętności zaprezentował z kolei Justin Joy:

Tak więc w gwoli przypomnienia:

5 listopada – MZW Revolution – Hala GOSiR, Głuchołazy…

… Emocji z pewnością nie zabraknie! 😉