MZW Champion Shadow na temat walki z Justinem & Niesamowitego skoku oraz nowej ery w MZW, Tigre Uno przedłużył kontrakt z TNA, Kalisto kontuzjowany?

» Redaktor naszej strony Mateusz Polak przeprowadził krótki wywiad z nowym mistrzem MZW Shadowem, w którym padły pytania odnośnie mistrzostwa MZW, Walki z Justinem Joy’em, Fenomenalnego skoku oraz przyszłości Justina:

Mateusz: Mógłbyś ocenić pojedynek z Justinem Joy”em na gali BeatDown oraz twój niesamowity skok? Co Cię skłoniło do wykonania tak ryzykownej akcji?

Shadow: Ciężko jest oceniać swój własny pojedynek, ale myślę, że było to nasze najlepsze starcie ze wszystkich dotychczasowych, co jest godnym uwieńczeniem całości. Co do skoku…uważam, że pojąć to może tylko prawdziwy highflyer. Niesamowita dawka adrenaliny… strach, który odpycha i jednocześnie napędza oraz stawka walki. To główne czynniki, które popchnęły mnie do tak ryzykownego skoku.

Mateusz: Co czujesz po zdobyciu MZW Championship?

Shadow: Po zdobyciu Pasa Mistrzowskiego MZW czuję, że to znaczy coś więcej niż tylko tytuł. Pewna era się kończy i wraz z jej odejściem nastanie nowa.

Mateusz: Jak myślisz, czy Justin wybierze się do Anglii by udoskonalać swoje umiejętności ringowe?

Shadow: O Justinie można powiedzieć wiele złego, ale tę jedną dobrą cechę ma wrytą w życie – determinacja. Dlatego wydaje mi się, że jeszcze gdzieś o nim usłyszymy.

» Kolejnym wrestlerem, który przedłużył kontrakt z federacją Total Nonstop Action jest były X-Division Champion Tigre Uno.

» PWInsider.com donosi, że kontuzja której nabawił się Kalisto jest tylko i wyłącznie częścią storyline’u, tak wiec na gali Extreme Rules US Champion stanie w obronie pasa przeciwko Rusev’owi.