Możliwy spoiler dotyczący osoby z numerem 30 w RR Matchu mężczyzn, Udział gwiazd NXT oficjalnie zapowiedziany, Matt Hardy dziękuje za wsparcie

» Według PWInsider, do Royal Rumble Matchu mężczyzn z numerem 30 wejdzie… “The Big Red Monster” Kane. Oczywiście nie są to potwierdzone informacje, ale mówi się o tym, że właśnie taki plan ma na chwilę obecną WWE.

» Potwierdzone zostało, że podczas Royal Rumble Matchów udział wezmą również gwiazdy NXT. I choć póki co żadne nazwisko ze złoto-czarnego brandu nie zostało oficjalnie zapowiedziane, mówi się, że aż 10 zawodniczek z NXT ma wystąpić w kobiecym RR Matchu. Co więcej, faworytką do zwycięstwa ma być była mistrzyni kobiet NXT, Shayna Baszler.

» Po błyskawicznej przegranej z Erickiem Rowanem na ostatnim RAW, Matt Hardy otrzymał masę wsparcia od fanów. Zawodnik postanowił im podziękować za miłe słowa:

“WOW! Dzięki za miłość i wsparcie z całego świata. Jestem na 17-stym miejscu w światowych trendach z powodu mojego spadku i ciągu przegranych na RAW TV. Mam nadzieję, że podobają wam się moje ostatnie występy w telewizji WWE.. W takim tempie nie będzie ich już za wiele.”

Przypomnijmy, że Mattowi kontrakt z WWE kończy się 1 marca. Po tym dniu będzie miał wolną rękę, a na ten moment nic nie zanosi się na to, aby Hardy miał zostać w federacji Vince’a McMahona.