Mohamed Fahim podpisał kontrakt z WWE, Gwiazdy obecna na Royal Rumble 2018, Kto nowym pretendentem do WWE UK Championship?

» Federacja WWE poinformowała o podpisaniu kontraktu z Mohamedem Fahimem, czyli 28-letnim bokserem z Egiptu, który wkrótce dołączy do WWE Performance Center:

”Mohamed Fahim – bokser z Egiptu zgłosił się do WWE Performance Center. 28-letni mistrz bosku z Kairu z Egiptu wkrótce rozpocznie szkolenie przygotowujące go do występów w ringu”.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że w panelu komentatorskim podczas kick offa poprzedzającego główną galę PPV Royal Rumble pojawią się takie postacie jak:
WWE Hall of Famer Ric Flair, WWE Hall of Famer Alundra Blayze, SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, RAW Women’s Champion Alexa Bliss, Renee Young oraz David Otunga. Wyniki z gali będą pojawiać się na naszej stronie internetowej na bieżąco.

Znalezione obrazy dla zapytania Royal Rumble 2018 pre-show renee young

» Przed dzisiejszym specjalnym odcinkiem WWE NXT TakeOver w Filadelfii zostanie nagrany pojedynek z udziałem Rodericka Stronga oraz Tylera Bate’a o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE United Kingdom, który aktualnie jest w posiadaniu Pete’a Dunne’a. Pojedynek ten zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu w NXT TV.

Znalezione obrazy dla zapytania Roderick Strong vs Tyler Bate