Mocna walka na tapingach Impact Wrestling, Joey Mercury o swoim rozstaniu z Ring of Honor

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że 7 listopada podczas nagrań Impact TV w Melrose Ballroom – Nowy Jork odbędzie się starcie z udziałem Impact World Championa Samiego Callihana i Kena Shamrocka. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy ta walka odbędzie się na zasadzie title matchu, czy non-title matchu.

» W dniu wczorajszym z federacją Ring of Honor pożegnał się Joey Mercury, który przybył do firmy w 2018 roku i był odpowiedzialny za nadzorowanie szkolenia w Dojo, pracował w zespole kreatywnym, a także był producentem segmentów za kulisami. Sam Joey za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, co doprowadziło do jego zwolnienia z ROH:

„Niebezpieczne środowisko dla talentów wchodzących i wychodzących z ringu. Brak ochrony. Brak personelu medycznego. Brak kobiet w creative teamie. Najgorzej wyglądający wrestling w telewizji oraz poza nią. Brak opisu stanowisk. Problem z interpunkcją, co widać na kontraktach poszczególnych osób”.

Joey ujawnił także, że Shane Taylor nie podpisał kontraktu z ROH oraz o tym, iż jego rodzina nie została poinformowana o tej sytuacji.

Newsy przygotował: Mateusz Polak