Mini Raport: WWE SmackDown 2/04/2015

*** Zapraszam do czytania Mini Raportu z wczorajszego SmackDown 🙂 ***

SmackDown odbywa sie w Save Mart Center w Fresno, California. Za stołem komentatorskim Tom Phillips zastępuje Michael’a Cole’a, który ucierpiał w wyniku ataku Brock’a Lesnar’a na RAW.

Jako pierwszy w arenie pojawia się nowy mistrz WWE World Heavyweight Seth Rollins, któremu towarzyszą członkowie The Authority: J&J Security, Big Show oraz Kane.

Seth napawa się swoim zwycięstwem w ringu i mówi, że umocnił się na pozycji „twarzy WWE”. Mówi, że czuje się świetnie, gdyż jego plan wszedł w życie perfekcyjnie. Opowiada o swoim cash-in’ie na WrestleManii, aż do momentu kiedy słyszymy muzykę Randy’ego Orton’a. Randy domaga się title shot’a. Stwierdza, że pamięta wszystko, odnosząc się do faktu, że nigdy nie dostał rewanżu o WWE World Heavyweight Championship  za przegraną na WrestleManii XXX w Triple Threat Match’u. Fani chantują „Randy, Randy, Randy! oraz RKO!RKO!RKO!. Orton mówi Rollins’owi że nigdy nie zrobił nic sam, odkąd ma pomoc Authority. Orton ubliża Kane’owi i kwestionuje jego władze. Kane jest zdenerwowany i ustawia pojedynek pomiędzy Orton’em a Big Show’em. Jeśli Orton pokona Big Show’a, Authority zastanowi się nad daniem Viper’owi title shot’a.

Randy Orton def. Big Show via DQ (kiedy Orton szykował się do RKO, do ringu wbiegło J&J Security oraz Kane i zaatakowali Viper’a)

 

Dostajemy przypomnienie z RAW, gdzie Sheamus powrócił do akcji i wykonał Brogue Kick na Intercontinental Chamion’ie Daniel’u Bryan’ie oraz Dolph’ie Ziggler’ze. Dowiadujemy się, że Ziggler nie jest w stanie walczyć, zaś Bryan zmierzy się z Sheamus’em później.

 

Do komentatorów dołączają The Bella Twins, co oznacza, że następnym starciem będzie walka Div. Do ringu zmierza Naomi, zaś na titantronie widzimy wideo, w którym Naomi mówi, że jej celem jest Divas Championship. Na poniedziałkowym RAW widzieliśmy jak Naomi przypięła Divas Champion Nikki Bella’ę. Nikki za stołem komentatorskim zwraca się do Naomi „żono Jimmy’ego Uso” i mówi, że powinna jeszcze raz przemyśleć co obiera za cel.

Naomi def. Natalya via pinfall (Naomi wykonała swój nowy finisher)

Po walce, Nikki Bella trzymająca nad głową Divas Title wymieniła spojrzenia z Naomi.

 

Udajemy się na backstage, gdzie kamera była świadkiem segmentu z udziałem Kane’a i Seth’a Rollins’a. Rollins przeprasza Kane’a za to, że dostał RKO od Orton’a. Kane mówi, że zastanawia się nad walką Randy Orton vs. Seth Rollins na Extreme Rules, które już za 4 tygodnie. Pyta Seth’a czy boi się, że przegra z Orton’em, a Seth próbuje przekonać go, że nie. Rollins mówi, że to śmierdzi, a Kane próbuje mu wyjaśnić sytuacje, jednak nie o to mu chodziło, powtarza się: „to biuro śmierdzi” i odchodzi zatykając nos. Słychać w tym momencie, odgłos spłóczki toaletowej i pojawia się Dean Ambrose, trzymający gazetę w dłoni. Za używanie jego prywatnej toalety, Kane umieszcza Dean’a w walce przeciwko Luke’owi Harper’owi.


Następnym segmentem, jest wywiad Byron’a Saxton’a z Roman’em Reigns’em. Reigns mówi, że jest dumny ze swojego występu na WrestleManii. Mówi, że zranił Lesnar’a , że ten pojedynek zmienił życie ich obu, oraz, że Lesnar nie był w stanie go znokautować. Odnośnie cash-inu Rollins’a mówi, że to było okropne, „wspiął się na górę i po chwili został z niej zrzucony”. Pochwalił Rollins’a za wiedze, że należy wykonać cash-in podczas tak ciężkiej walki, jednak stwierdza, że potrzebował już tylko 30 sekund więcej aby pokonać Brock’a. Reigns mówi, że pokonał już Rollins’a a teraz pokona go ponownie.


Wracamy do areny, w której pojawia się właśnie The Miz, który zmierzy się z R-Truth’em.

The Miz def. R-Truth via pinfall (Miz na koniec walki wykonał Truth’owi Skull Crushing Finale)

Po walce, do ringu wbiegł Mizdow, który z zaskoczenia wykonuje ten sam finisher na Miz’ie, za co dostaje spory pop od publiczności.

 

W arenie pojawia się tym razem John Cena, dostając od razu ogromny pop od fanów. Cena twierdzi, że US Championship nareszcie dostanie szacunek na jaki zasługuje. Cena’ie udaje się sprawić aby publiczność zaczęła chantować: USA!USA!USA! podczas jego patriotycznego proma. Cena mówi, że będzie wystawiał pas na open challenge, każdego tygodnia i w tym momencie słyszymy theme song Rusev’a, który wchodzi z Lana’ą.

Fani wybuchają chantując ponownie USA! Rusev twierdzi, że nigdy nie przegrał tytułu z Cena’ą i że zmierzy się z nim na Extreme Rules. Rusev podchodzi do ringu i mówi do John’a: „Na Extreme Rules, wszystko co zobaczysz to to” i zaczyna machać flagą Rosji. Rusev wznosi dłoń, pokazując na miejsce gdzie zazwyczaj upuszczana jest flaga Rosji, jednak nie pojawia się ona tam gdzie zawsze, za to Cena wykonuje ten sam gest i pojawia się flaga USA. Kolejny ogromny chant USA! Cena rozpoczyna śpiewanie hymnu.

Dean Ambrose def. Luke Harper via DQ (Harper zniszczył stół komentatorski wykonując powerbomb Dean’owi)

Prime Time Players wygłosili promo na temat New Day, opowiadając o tym jak New Day nie dostaje żadnej reakcji od publiczności.

Przed walką Sheamus wygłosił promo. Do ringu wszedł przy nowym theme song’u, który ma oddać jego rolę heel’a. Fani chantują, że wygląda głupio. Sheamus pyta gdzie sie podziali wszyscy prawdziwi mężczyzni ? Nazywa Bryana i inne gwiazdy WWE małymi szczurami. Mówi, że jest tutaj aby zniszczyć nasze nadzieje i marzenia.

Sheamus def. Daniel Bryan via count out ( Sheamus wyrzucił Bryana z ringu tak, że trafił on czołem w stół komentatorski, a po chwili dostał Bullhammer Elbow od Bad News Barretta po czym już nie wrócił do ringu)

 

Łukasz Dobrowolski 3 kwietnia 2015
| |

świetny raport podobają mi się video segmenty i walki super pomysł :)