Mick Foley zaskoczony wyznaniem Samiego Zayna, Brie Bella na temat powrotu Mickie James do WWE oraz depresji Daniela Bryana, Zapowiedź gali TLC, Tye Dillinger zjawił się na RAW?, CM Punk opowiada o swojej przyszłości, Nowa ankieta na stronie WWE

» Generalny Manager WWE Monday Night RAW Mick Foley za pośrednictwem facebooka wypowiedział się na temat segmentu z Samim Zaynem, który miał miejsce przed jego walką na Survivor Series:

”Nigdy nie wiedziałem, że moja kariera była inspiracją dla @iLikeSamiZayn aż do ubiegłej nocy. Naprawdę mnie to poruszyło”.

» Total Bellas Star Brie Bella udzieliła wywiadu dla Making Their Way, w którym wypowiedziała się na temat powrót Mickie James do WWE oraz depresji Daniela Bryana:

”Nigdy nie zapomnę Mickie James. Była jedną z tych osób, które wpłynęły na moją karierę…Popatrzyłam i pomyślałam sobie, zaraz! To jest niesamowite! Rzeczywiście upodabniam się do niej. Producenci Total Bellas i Total Divas powiedzieli mi, że nie powinnam płakać, natomiast mogę pokazywać inne emocje. Niestety ludzie po raz pierwszy zobaczyli jak płaczę w jednym z odcinków Total Divas. Byłam bardzo przytłoczona depresją Daniela. Trzeba było się szybko pogodzić z tym co się aktualnie działo, gdyż żyjemy i umieramy, więc trzeba cieszyć się życiem”.

» 4 grudnia w American Airlines Arena w Teksasie odbędzie się gala WWE PPV TLC, w którym udział wezmą wyłącznie gwiazdy SmackDown Live:

» WWE NXT Superstar Tye Dillinger za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat wczorajszego WWE Monday Night RAW:

”Kto powiedział, że nie będzie mnie tam…? ?”.

» UFC Fighter CM Punk udzielił wywiadu dla The MMA Hour, w którym wypowiedział się na temat swojej przyszłości po porażce w debiucie na gali UFC 203:

”Dana White decyduje o wszystkim także ostatnie słowo będzie należało do niego. Jestem w takim punkcie, w którym mam już coś za sobą dzięki czemu moje akta stały się bardziej opisane 😉 W najbliższych tygodniach usłyszycie pewną zapowiedź”.

» Na oficjalnej stronie WWE pojawiła się ankieta, w której fani WWE mogą głosować na MVP Survivor Series. Dostępne opcje w ankiecie to: Bray Wyatt, Randy Orton, Bayley, Charlotte, James Ellsworth, Cesaro, Sheamus, The Miz oraz Brian Kendrick. Jak dotąd na pierwszym miejscu jest Randy Orton, który zebrał 37% głosów. Na drugim miejscu plasuje się James Ellsworth z 25% głosów, a trzeci jest Bray Wyatt – 15% głosów.