Mick Foley o Rollinsie, Vince Russo o walce wieczoru Royal Rumble, Co z Kelly Kelly?, Data wznowienia Lucha Underground i więcej

» Generalny Manager Monday Night RAW Mick Foley za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat kontuzji jakiej nabawił się Seth Rollins:

» Były WWE Head Creative Writer Vince Russo wypowiedział się na temat starcia AJ Stylesa z Johnem Ceną podczas Royal Rumble 2017:

”Myślę, że AJ Styles oraz John Cena stworzyli niesamowite widowisko. Oni są świetnymi wrestlerami. Ludzie często pytają mnie, czy fałszywe zakończenie walki było dobrym ruchem, ponieważ kto wykonał akcję kończącą ten powinien od razu wygrać, ale ja nie mam problemu z rozplanowaniem tego starcia. Nadszedł czas Johna Ceny i dlatego po raz 16 zdobył tytuł w WWE. Jestem wielkim fanem obu wrestlerów i cieszę się z ich niesamowitego widowiska”.

» Była WWE Diva Barbie Blank znana z występów jako Kelly Kelly pojawiła się w tym tygodniu w serialu ”Days of Our Lives”, który jest emitowany na NBC. Barbie wcieliła się w rolę kelnerki.

» 30 marca odbędzie się specjalna impreza WrestleCon Launch, w której udział wezmą takie gwiazdy jak: Mascarita Dorada (El Torito), Stan Hansen, Ivelisse Velez, Brian Hebner, Molly Holy, Veda Scott oraz Kikutaro. Bilety na to wydarzenie można zamówić za pośrednictwem strony internetowej WrestleCon.

» Federacja Lucha Underground za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że w dniu 31 maja 2017 roku zostanie wznowiona emisja trzeciego sezonu Lucha Underground:

» Były WWE Superstar Ted DiBiase Jr. powrócił do ringu 3 grudnia podczas eventu organizowanego przez federację Pro Wrestling EGO w Pearl. Poniżej przedstawiamy walkę z jego udziałem: