Mick Foley komentuje zwolnienie Jamesa Ellswortha przez WWE, Brian Cage o szansie Keitha Lee na zdobycie WrestleCircus Ringmaster Championship, The Briscoe Brothers w rejsie Chrisa Jericho

» WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Facebooka wypowiedział się na temat zwolnienia Jamesa Ellswortha przez WWE:

”Poczułem się źle, kiedy usłyszałem o zwolnieniu Jamesa Ellswortha. Ze względu na to co na prawdę on zrobił! I coś wam powiem otóż bieg/przygoda z WWE tego młodego człowieka jeszcze się nie skończyła. Myślę, że za kilka lat będzie on stał na czele list wszystkich bookerów ze sceny niezależnej i po raz kolejny udowodni, dlaczego był w WWE. Więc jeśli jesteście fanami Jamesa Ellswortha to nie rozpaczajcie, gdyż prawdopodobnie przybędzie on w niedalekiej przyszłości do waszego miasta”.

» Lucha Underground Superstar Brian Cage wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Ring Rust Radio, gdzie wypowiedział się na temat Keitha Lee, czyli nowego pretendenta do WrestleCircus Ringmaster Championship:

”Przed chwilą rozmawiałem z Keith Lee i powiedziałem mu, że jestem zaskoczony faktem iż wcześniej nie udało nam się współpracować w WrestleCircus, następnego dnia dowiedzieliśmy się, że staniemy w jednym ringu. Keith jest świetnym facetem i pamiętam jeszcze dzień, w którym po raz pierwszy pojawiliśmy się w San Antonio. W przeszłości, a konkretniej miesiąc wcześniej od spotkania w San Antonio miałem okazję współpracować z Samoa Joe, ale szansa na pojedynek z Keithem Lee jest czymś o wiele lepszym i wywołuje u mnie dreszcze. Zamierzam pójść na evencie z Lee na całość i stworzyć coś wyjątkowego, a po walce wznieść tytuł w geście zwycięstwa”.

» Federacja Ring Of Honor opublikowała materiał wideo potwierdzający uczestnictwo The Briscoe Brothers w Chris Jericho’s Rock and Wrestling Rager At Sea Cruise, który odbędzie się w przyszłym roku: