Michael Cole na temat współpracy z Nigelem McGuinnessem, Natalya odnośnie konfliktu z Nikki Bellą, Xavier Woods weźmie udział w Crunchyroll Anime Awards, Brandi Rhodes na temat harmonogramu po odejściu z WWE, Zapowiedź zbliżającej się KirbyManii

» Michael Cole udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Nigelem McGuinnessem:

”Nie mogę się doczekać. Przez długi czas starałem się nawiązać jakiś kontakt z Nigelem. Wreszcie nastała odpowiedni chwila i idealne miejsce, aby razem znaleźć się na pokładzie. Wraz z Nigelem mamy wiele planów i myślę, że fani WWE będą bardzo podekscytowani tym co mamy im do zaoferowania”.

» W poniższym materiale wideo Natalya pojawiła się gościnnie w programie WWE Talking Smack i wypowiedziała się na temat jej sporu z Nikki Bellą:

» WWE Superstar Xavier Woods za pośrednictwem Twittera poinformował, że weźmie udział w ceremonii Crunchyroll Anime Awards, która odbędzie się 28 stycznia w San Francisco, czyli dzień przed galą Royal Rumble.

» Była WWE Women Brandi Rhodes udzieliła wywiadu dla Wrestling Compadres Slamcast, w którym wypowiedziała się na temat swojego harmonogramu po odejściu z WWE:

”Tuż po odejściu sprawiało mi to wiele zabawy, ponieważ mieliśmy więcej czasu niż kiedykolwiek. Różnica między pobytem w WWE, a na scenie niezależnej jest taka, że nie muszę przez dwanaście godzin spędzać czasu na skupianiu się tylko i wyłącznie na przygotowaniach do show”.

» Generalny Manager WCPW Martin Kirby wyjawił, że 5 stycznia 2017 roku w Liverpoolu odbędzie się KirbyMania, w której udział wezmą między innymi takie gwiazdy jak: Cody Rhodes, Ivelisse, Zack Sabre Jr, Drew Galloway, Cody Rhodes, Bully Ray oraz Marty Scurll.

Zdjęcie użytkownika WCPW.