Metamorfoza Samira Singha, Team Chyny komentuje zdjęcie Finna Balora, Zapowiedź pierwszych walk w Mae Young Classic

» Jakiś czas temu Samir Singh przeszedł bardzo poważną operację, która wyeliminowała go na kilka miesięcy od występów na ringu WWE. W tym czasie jego brat Sunil regularnie pojawiał się przy boku RAW Superstar Jindera Mahala. Samir przeszedł niesamowitą transformację o czym sam poinformował wszystkich za pośrednictwem portali społecznościowych:

”7 miesięcy, to dużo czasu, aby stanąć na uboczu. Miałem dużo czasu do namysłu. Proces rehabilitacji był długi i frustrujący, ale chciałem uzyskać najlepszą formę. Droga była długa, ale jestem bardzo zadowolony z wyników”.

» WWE Superstar Finn Balor za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, które skomentował team byłej i zmarłej już wrestlerki Chyny. Na zdjęciu oprócz autora znaleźli się John Cena oraz Bobby Lashley, którzy połączyli siły ze sobą na live evencie w Chinach:

» W środę o godzinie 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego zostaną wyemitowane mecze pierwszej rundy turnieju WWE Mae Young Classic. Tak prezentują się następujące konfrontacje:

Meiko Satomura vs Killer Kelly
MJ Jenkins vs Rhea Ripley
Tegan Nox vs Zatara