Matt Riddle wystąpi na War Games II, Candice Michelle na evencie TEDx, Gwiazdy WWE wystąpiły w Baltimore

» W zeszłym tygodniu swoją przygodę z WWE Performance Center rozpoczął Matt Riddle, który przeniósł się do Orlando. 30 września wrestler stoczy swój ostatni pojedynek na scenie niezależnej w Londynie na gali PROGRESS Wrestling. Jego rywalem będzie Mark Haskins. Jak wiadomo Matt zadebiutuje w telewizji na NXT TakeOver: War Games II, gdzie zmierzy się z Kassiusem Ohno, który jest odpowiedzialny za promowanie młodych wrestlerów.

» Była WWE Women’s Champion Candice Michelle pojawi się na imprezie TEDx w Youngstown, która odbędzie się w DeYor Performing Arts Center. Warto zaznaczyć, że Candice rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w wieku 18 lat realizując swoje marzenie o zostaniu profesjonalną modelką, co skłoniło władze WWE do pozyskania obiecującej kobiety, która w późniejszym czasie stała się jedną z ważniejszych postaci w świecie wrestlingu. Poniżej przedstawiamy materiał promujący występ byłej wrestlerki na powyżej wspomnianym evencie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

NO EXCUSES! Adapt to situations! Training until the moment I step on stage! @ted @tedxytown @wwe Once a wrestler, always a wrestler!

Post udostępniony przez Candice Michelle (@mrs_candice_michelle)

» W tym tygodniu w Baltimore odbył się pojedynek z udziałem Baltimore Orioles, gdzie pojawili się Luke Gallows oraz Karl Anderson, czyli byli RAW Tag Team Champions. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z udziałem drużyny aktualnie występującej na SmackDown Live: