Matt Riddle pozostanie na dłużej w NXT, Seth Rollins komentuje akcję Barona Corbina, Ciekawy materiał z sędzią All Elite Wrestling

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Matt Riddle pozostanie w NXT przez długi czas, ponieważ oficjele WWE nie spieszą się z jego przenosinami do głównego rosteru. Pierwotnie Matt miał walczyć z Adamem Colem o WWE NXT Championship, ale nie wiadomo jak potoczy się jego przyszłość. Matt po raz pierwszy pojawił się w NXT TV w sierpniu 2018 roku podczas NXT TakeOver: Brooklyn IV. Obecny wrestler NXT utrzymywał passę zwycięstw aż do kwietnia, gdzie musiał uznać wyższość NXT North American Championa. Dave Meltzer twierdzi, iż Adam Cole oraz NXT Women’s Champion Shayna Baszler są osobami, które wkrótce dołączą do głównego rosteru WWE.

» Na poniedziałkowym RAW, Baron Corbin wyjawi, kto będzie sędzią specjalnym w jego walce z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem podczas WWE PPV Stomping Grounds. Mistrz WWE za pośrednictwem Twittera skomentował oświadczenie swojego przeciwnika w następujący sposób:

“Kapitan No Friends znajdzie kogoś innego, kto pomoże mu w walce?”.

» Podczas 3-2-1 Battle eventu, Sonny Kiss oraz AEW Referee Aubrey Edwards zaprezentowali wszystkim swoje ruchy taneczne. Cody za pośrednictwem Twittera udostępnił materiał wideo z gifem odpowiadając na gif z Ronem Swansonem z Parks & Recreation: