Matt Hardy wypowiada się po raz pierwszy od czasu All Out, No DQ Tag Team Match na Dynamite

» Matt Hardy od czasu fatalnej dla niego gali All Out potwierdził na Twitterze swoją obecność podczas najbliższego Dynamite oraz nagrał video dla fana w ramach platformy Cameo.

“Właśnie wróciłem do domu, byłem w szpitalu przez kilka dni. Doznałem bardzo poważnego uderzenia trafiając w beton. Musiałem przejść całą serię testów i badań, nie pozwolili mi odejść. Zatem utknąłem w szpitalu. Byłem tam i wiem, że to jest do niczego. Jestem szczęśliwy, że w końcu wyszedłem i jestem z powrotem w domu.” – powiedział Hardy.

W międzyczasie, jego żona Reby była wyraźnie poirytowana całą tą sytuacją i dawała o tym znać na Twitterze. Udostępniła chociażby artykuł z popularnej strony Kayfabe News, która pisze satyryczne artykuły na temat wrestlingu. Ten, który udostępniła Reby miał nagłówek: “Ringside medic clears wrestler to finish match after being decapitated” odnosząc się do kopnięcia Nicka Jacksona w głowę Kenny’ego Omegi. W innym tweecie opublikowała kilka emotikonów, ale nie odniosła się do nich, więc całość pozostaje tajemnicą. Co Matt Hardy powie na jutrzejszym Dynamite? Przekonamy się już niebawem.

» Oprócz pojawienia się Matta Hardy’ego, AEW na najbliższe Dynamite zapowiedziało tag teamową walkę bez dyskwalifikacji. Znajdą się w niej przedstawiciele Inner Circle – Chris Jericho i Jake Hager oraz ich przeciwnicy Joey Janela i Sonny Kiss. Obie drużyny spotkały się już w ringu tydzień temu.

Ponadto zobaczymy również starcie o tytuł TNT: Brodie Lee (c) vs Dustin Rhodes.