Matt Hardy o gali Elimination Chamber 2018, Wydarzenia z Kairi Sane na evencie NXT, Darren Young o współpracy z Titusem O’Neillem

» WWE RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojego pojedynku z Brayem Wyattem, do którego dojdzie podczas niedzielnej gali PPV Elimination Chamber:

» Podczas czwartkowego live eventu WWE NXT w St. Petersburgu na Florydzie doszło do ataku na zawodniczkę z Japonii, Kairi Sane.

Jeden z fanów za pośrednictwem Twittera potwierdził, że kilku fanów krzyczało „Remember Pearl Harbor”, gdy zawodniczka wygłaszała swoje promo.

W ostateczny rozrachunku Kairi Sane pokonała Rhea Ripley.

» Darren Young był gościem specjalnym w Cerrito Live, gdzie wypowiedział się na temat swojej współpracy z Titusem O’Neillem:

”Titus O’Neil i ja jesteśmy przeciwieństwami. Jestem cichym introwertykiem, ale kiedy zaświeci czerwona lampka, to wiem jak ją włączyć. On pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, ale nauczyliśmy się wiele od siebie. Pomagałem mu w ringu, kiedy nikt inny nie był w stanie. Razem dobrze nam się współpracowało zwłaszcza, że on jest szalonym facetem i doskonale się uzupełnialiśmy”.