Materiał video zapowiadający powrót Johna Ceny, Oglądalność WWE Backstage, Rewanż na Elimination Chamber?, Cedric Alexander niezadowolony ze swojej pozycji

» Podczas ostatniego odcinka Friday Night SmackDown, wyemitowany został materiał zapowiadający powrót Johna Ceny. 16-krotny mistrz świata powróci na niebieską galę 28 lutego, dzień po Super ShowDown. Spekuluje się, że rozpocznie on program do walki na WrestleManię 36.

» Wtorkowy odcinek WWE Backstage z Charlotte Flair obejrzało na FS1 169,000 widzów. To o 74% więcej w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to studyjny program WWE obejrzało zaledwie 97,000 widzów. Taki wynik to druga największa oglądalność Backstage w historii.

» Wells Fargo Center w Filadelfii reklamuje starcie The New Day vs John Morrison & The Miz na galę Elimination Chamber. Nie jest to oczywiście nic oficjalnego, ale bardzo prawdopodobne jest, że na tej właśnie gali zobaczymy rewanż o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team, gdyż obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz pierwszy na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej.

» Cedric Alexander nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w WWE – tak można byłoby wnioskować po jego ostatnim tweecie:

Sfrustrowany to mało powiedziane” – napisał

Obecnie, utalentowany zawodnik występuje głównie w Main Event.