Maryse opowiada o relacji z The Mizem, Vince McMahon na temat reakcji fanów w Denver, Bill Goldberg ostrzega Paula Heymana przed ingerencją na Survivor Series, Spoiler dotyczący obecności na SmackDown Live

» WWE Superstar Maryse udzieliła wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedziała się na temat relacji ze swoim mężem The Mizem:

”My po prostu uwielbiamy żartować. Niemal bez przerwy się bawimy i spędzamy ze sobą niemal cały czas, czy to na SmackDown Live, czy w Total Divas. Jakość bycia razem przez 24 godziny na dobę sprawia, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi”.

» Prezes WWE Vince McMahon udzielił wywiadu dla FOX Sports, w którym wypowiedział się na temat reakcji fanów na pojawienie się Billa Goldberga w Denver:

”Reakcja fanów na pojawienie się Goldberga przekonała nas w tym, że po tak długiej nieobecności Bill jest nadal uwielbiany przez świat WWE. Jego syn nigdy nie miał okazji zobaczyć Goldberga w ringu, ale będzie mógł to zrobić podczas Survivor Series! Wreszcie fantazja spotkała się z rzeczywistością”.

» Powracający po 12-letnie przerwie do WWE Bill Goldberg pojawił się w programie PIX11 News Morning Show, którego gospodarzem jest Scott Stanford z Pre-Show poprzedzającego RAW. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Goldberga:

”Czuję się wspaniałe, ponieważ mam okazję ponownie stać się superbohaterem w WWE, a to jest jedno z najfajniejszych doświadczeń. W dodatku spełnię jedno z marzeń mojego syna, który będzie mógł zobaczyć mnie w ringu na Survivor Series. Wspaniale, że Brock Lesnar ma mówcę w postaci Paula Heymana, ale jeśli on próbuje ingerować w ich niedzielną walkę, to go zabije.

» Portal PWInsider.com donosi, że żeńska drużyna RAW pojawi się dziś w Wilkes-Barre na SmackDown Live i prawdopodobnie dojdzie do konfrontacji między żeńską drużyną RAW i SmackDown.