Mark Henry chce większej promocji Finna Balora, Triple H wierzy w szybki debiut The Iconic Duo, Narodziny dziecka Briana Cage’a

» WWE Superstar Mark Henry wystąpił w Busted Open, gdzie wypowiedział się na temat Finna Balora, który jego zdaniem odgrywać w federacji powinien bardziej znaczącą rolę:

”Chciałbym częściej oglądać poczynania Finna Balora. Chciałbym zobaczyć jak on odgrywa bardziej znaczącą rolę, ale niestety to nie zależy ode mnie tylko od kreatywnych WWE. Może Finn potrzebuje rozmowy z kimś kto go podbuduje i da wiarę we własne umiejętności, które ma niesamowite. Wrestling jest prawdziwy i być może on jeszcze o tym nie wie. Może czas go uświadomić w tym?”.

» WWE COO Triple H podczas jednej z konferencji NXT wypowiedział się na temat Peyton Royce oraz Billie Kay. Według Huntera zawodniczki już wkrótce zadebiutują w głównym rosterze WWE, gdzie czeka ich świetlana przyszłość.

» Melissa Santos oraz Impact Wrestling Star Brian Cage za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali o narodzinach swojego dziecka: