Main Event tegorocznego Hell in a Cell, Co czeka na zwycięzcę Royal Rumble 2017?, Niegrzeczny Ric Flair, Jak czuje się Seth Rollins w roli babyface’a WWE?

» Według kilku zagranicznych źródeł dowiadujemy się, że WWE ma w planach zrobić walkę o pas kobiecy między Charlotte i Sashą Banks w stalowej klatce jako główny main event na Hell in a Cell 2016. Przypomnijmy, że ta gala należy do RAW. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

» W jednym z ostatnich newspacków informowaliśmy, że zwycięzca przyszłorocznego Royal Rumble Matchu będzie miał możliwość wybrania sobie przeciwnika z którym zawalczy, jednak sytuacja ta zmienia się jak w kalejdoskopie i z obecnych informacji wynika, że zwycięzca Royal Rumble otrzyma pojedynek o najważniejszy tytuł swojego brandu, który odbędzie się tradycyjnie na WrestleManii 33. Kto waszym zdaniem zostanie ostatni w ringu? Przedstawiciel brandu RAW, czy SmackDown?

» Niedawno w jednym z podcastów, Ric Flair przyznał się, że miał stosunki seksualne z aktorką Hally Berry. Przedstawiciele gwiazdy obiecują zgłosić tą sprawę do sądu. Jednak po kilku dniach po tym oświadczeniu, Flair już nie komentował tego, a teraz ignoruje to pytanie od dziennikarzy.

» Podczas ostatnich live eventów pojawiają się bardzo przyjemne opinie na temat tego, jak Seth Rollins wykonuje rolę „baby face”. Całej publiczności podoba się taki styl zawodnika, o czym świadczy ogromne wsparcia wobec niego.

 

Newsy przygotował: Władek Bereżnyi