Magnus na temat powodu odejścia z TNA, D-Von Dudley prowadzącym RAW, Jim Ross na temat walki wieczoru HIAC 2016, Urodziny gwiazdy WWE, Bayley z drobnym urazem, Cody Rhodes na temat rozstania ze Stardustem

» Były TNA Superstar Nick”Magnus”Aldis wystąpił gościnnie w podcaście Jordana Garbera, w którym wypowiedział się na temat odejścia z TNA:

”Mam zbyt wiele szacunku dla nich. Nie jest tajemnicą, że w momencie mojego odejścia z Total Nonstop Action chodziło głównie o pieniądze”.

» Poniżej przedstawiamy tweeta, z którego wynika, że D-Von Dudley oraz Billy Kidman prowadzili WWE RAW zeszłej nocy:

» WWE Hall of Famer Jim Ross za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat walki wieczoru z udziałem kobiet jaką zobaczymy na gali PPV Hell in a Cell:

”Mój błąd….gratulacje dla @MsCharlotteWWE & @SashaBanksWWE #HIAC & nie #SurvivorSeries ?”.

» WWE Superstar Simon Gotch obchodzi dziś 34 urodziny.

» Podczas RAW Bayley przegrała z Daną Brooke. Poniżej przedstawiamy materiał wideo, w którym ukazana jest Bayley nie będąca w stanie poruszać się na zapleczu o własnych siłach:

» Były WWE Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat rozłączenia ze swoim dawnym gimmickiem Startusta. Według Cody’ego wszystko zaczęło się po śmierci jego ojca. Fani zaczęli mi współczuć i żądali powrotu do mojej prawdziwej postaci: