Luke Gallows na temat Clash of Champions, Bret Hart tłumaczy się z krytykowania Setha Rollinsa, No DQ Match na No Mercy? Wywiad z Cesaro, Statystyka Johna Ceny, Materiał wideo ze SmackDown Live, Talk Is Jericho

» WWE Superstar Luke Gallows udzielił wywiadu dla The Mirror in the UK, w którym wypowiedział się na temat swoich celów w WWE:

”Jestem trzykrotnym IWGP Tag Team Championem, ale nigdy nie udało mi się zdobyć tytułu w WWE, nigdy nie byłem na szczycie w tym sporcie. Wiem, że wspólnie z Andersonem tworzymy bardzo dobrą drużynę i naszym głównym celem jest pojawienie się na gali Clash of Champions, pokonania The New Day i zdobycie pasów Tag Team dzięki czemu przejdziemy do historii”.

» WWE Hall of Famer BretHitmanHart niedawno był gościem w programie Heated Conversation, w którym wypowiedział się na temat krytyki skierowanej w stronę Setha Rollinsa:

”Jestem bardzo wielkim fanem Setha Rollinsa. To brzmi głupio, ponieważ przez kilka ostatnich miesięcy bardzo go krytykowałem, ale robiłem to tylko po to, aby pobudzić w nim ogromny talent jaki niewątpliwie posiada. Szanuję go, ale niektóre decyzje podejmowane przez Setha okazywały się kompletną pomyłką”.

» Podczas wczorajszego odcinka Talking Smack WWE SmackDown Live Generalny Manager Daniel Bryan wspomniał, że na gali PPV No Mercy może odbyć się No DQ Match, w którym udział wezmą Nikki Bella i Carmella.

» WWE Superstar Cesaro niedawno udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat WWE Clash of Champions oraz wyzwania Best of 7 Series:

Best of 7 Series z Sheamusem:

”Uwielbiam taki rodzaj programu. Nieczęsto mamy okazję obserwować w World Wrestling Entertainment takie wyzwania 😛 Jestem przekonany, że na gali Clash of Champions pokonam Sheamusa, a następnie zostanę nowym mistrzem WWE. Świetnie z Sheamusem się dopełniamy i współpracujemy zarówno w ringu jak i po za nim. W ciągu mojej całej kariery Sheamus był moim największym przeciwnikiem i chce tym razem z nim wygrać”.

Jesteś na dobrej drodze do zdobycia WWE Universal Title:

”Jestem szwajcarskim super bohaterem i takie zwycięstwo w Best of 7 Series da mi mocnego, pozytywnego kopa, dzięki któremu będę w stanie zostać nowym mistrzem WWE Universal. Nie mogę się tego doczekać”.

» Przed porażką z Deanem Ambrose’m na wczorajszym SmackDown, ostatnią czystą porażkę jaką John Cena poniósł na tygodniówce miała miejsce prawie (UWAGA!) 7 lat temu.
Do takowej sytuacji doszło 19 października 2009 roku na RAW, kiedy to czysto przegrał z Triple H’em.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live:

» Gośćmi dzisiejszego podcastu Talk Is Jericho prowdzonego przez Chrisa Jericho będą WWE RAW Superstars Karl Anderson i Luke Gallows, którzy od dłuższego czasu prowadzą feud z The New Day.