Lucha Underground 4/10/17 Ultima Lucha Tres Cz. 2

Galę rozpoczyna kłótnia Jeremiah Crane’a z  Ivelisse w której Crane wyjawia że jest zakochany w Catrinie zamiast niej, Ivelisse mówi że nie potrzebuje go ani żadnego mężczyzny i kiedy skończy kopać tyłek Catriny czeka go to samo, Jeremiah nazwał ją suką po czym został wbity side kick’iem w drzwi toalety.

Battle Royal (zwycięzca otrzyma unikalną szansę od Dario Cuerto) Joey Ryan vs. P.J. Black vs. Ricky Mundo vs. Vinnie Massaro vs. Mascarita Sagrada vs. Argenis vs.  Saltador vs. Paul London vs. Mala Suerte vs. Cortez Castro vs. Son of Madness vs. The Mack vs. Pimpinela Escarlata

Walkę zaczyna brawl w którym Massaro próbuje wyrzucić Ricky’ego lecz ten kontruje i przerzuca Vinniego na brzeg ringu, Vinnie unika ciosu i próbuje german suplexu lecz P.J. rusza na nich,Ricky robi unik i Vinnie otrzymuje superkick, Black pokazuje Rickiemu żeby się odwrócił i wykonuje basement dropkick na Ricky’im który lecąc na Vinniego eliminuje go

Vinnie Massaro wyeliminowany przez P.J. Blacka

The Rabbit Tribe zaczyna tańczyć wokół Son of Madness’a po czym wykonują triple punch, Saltador i London chwytają go w pozycję pod atomic drop a Mala Suerte popycha go co w rezultacie eliminuje Son of Havoca z Battle Royal

Son of Havoc wyeliminowany przez The Rabbit Tribe

Joe Ryan próbuje wyrzucić Corteza Castro jednak ten przytrzymuje się lin i ląduje na brzegu ringu, Castro trafia Ryana forearmem i przerzuca go na brzeg ringu gdzie wymieniają ciosy, chwilę nieuwagi wykorzystuje Mascarita Sagrada który wykonuje dbl tacykle elliminując obu zawodników

 Joey Ryan i Cortez Castro wyeliminowani przez Mascarita Sagradę

Argenis trafia Blacka springboard roundhouse kick’iem i low kick’iem w narożniku, Mala Suerte i Saltador przytrzymują Pimpinelę, London wchodzi na drugi narożnik lecz Pimpinela wyrywa się i wyrzuca Londona za ring.

Paul London wyeliminowany przez Pimpinelę Escarlatę

Pimpinela usadza Sagradę pa górnej linie po czym rusza na nią Saltador, ta jednak robi unik i Saltador trafia na body scissors od Sagrady który eliminuje go.

Saltador wyeliminowany przez Mascarita Sagradę

Argenis powala Sagradę big boot’em, Pimpinela unika closeline’a i wiesza się Argenisowi na szyji po czym wykonuje overhand chop, całuje go a następnie wykonuje, mexican arm drag przeskakując z górnej liny na brzegu ringu eliminując w efekcie jego i siebie.

Pimpinela Escarlata i Argenis wyeliminowani

P.J. sygnalizuje test of strenght na Segradzie, po czym wykonuje low blow i wyrzuca z ringu Mascaritę który ląduje na The Rabbit Tribe za ringiem

Mascarita Sagrada wyeliminowany przez P.J. Blacka

Pozostali Black, Ricky Mundo i The Mack, Black idzie po suplex na Mac’u lecz ten wyskakuje z wysokim kolanem, Ricky rusza na Mack’a lecz ten odpycha go na Blacka który ma zamknięte oczy i przerzuca go na brzeg ringu, Ricky tuli się do Blacka po czym Mack wykonuje fliping dropkick eliminując Ricky’ego

Ricky Mundo wyeliminowany przez The Macka

Mack idzie po german suplex na Blacku lecz on ląduje an stopach, roundhouse kick od Blacka, Mack robi unik i Stunner!, Mack chwyta Blacka i wyrzuca go z ringu prosto na Ricky’ego

P.J. Black wyeliminowany przez Macka który zostaje zwycięzcą Battle Royal.

Po chwili z biura wychodzi Dario Cuerto który mówi że Mack pokonał kilku z lepszych luchadorów w jego świątyni, za wygranie Battle Royal Mack ma szanse na zdobycie  Lucha Underground Trios Championship w walce z Pindarem, Viborą i Drago, Dario mówi też że unikalna szansa ma swoją cenę, oraz że to on wybierze jego partnerów, wspomina także że gdyby poszedł na wojnę chciałby mieć ich za partnerów, niestety mieli jedną między sobą, jego partnerami będą Killshot i Dante Fox! (Dario żartuje „oczywiście jeśli coś z nich jeszcze pozostało”).

Catrina (z Mil Muertesem) vs. Ivelisse

Catrina bierze mikrofon i mówi „wyjdź gdziekolwiek jesteś, suko”, Ivelisse wybiega z backstage’u powala Catrinę i zasypuje ją ciosami równo z gongiem, Catrina po chwili sciąga ją za głowę i za ringiem rozpoczynają wymianę silnych chop’ów, Catrina wykonuje body toss za ringiem po czym zamyka się w biurze Dario, kiedy Ivelisse wyważa drzwi Catrina trafia ją w głowę butelką, następnie rozbija na niej dwie kolejne przez co Ivelisse zaczyna krwawić.

Catrina łapie Ivelisse za włosy i przeciąga po schodach, całuje ją po czym Ivelisse łapie ją za głowę i uderza nią o poręcz, Catrina trafia high kick’iem w głowę, Ivelisse odpowiada rondhouse kick’iem w szyje, po czym kilkukrotnie uderza jej głową o krzesło na trybunach, back elbow od Ivelisse w narożniku, po chwili Cartina odpowiada spear’em, po czym wykonuje L-Bomb (Double underhook sitout inverted atomic drop) 1…..2…i..kick out!!, Catrina sięga po zostawioną przy narożniku skrzynkę z której wyciąga swój magiczny kamień , (Matt Striker mówi że legenda głosi że to kamień z gruzów po trzęsieniu ziemi w Meksyku który pogrzebały Muertesa jako chłopca), Catrina pórbuje udzrzyć kamieniem lecz Ivelisse kontruje kopnięciem i powala ją spinebuster’em, 1….2….kick out!, Ivelisse wskazuje na kamień i bierze go do ręki po czym pokazuje Catrinei żeby wstała, Catrina trafia haedbut’em w brzuch i próbuje wyrwać z ręki Ivelisse kamień jednak nie udaje się jej i Ivelisse uderza ją kamieniem!, Ivelisse wykonuje Disdain! (Wheelbarrow DDT), 1…….2…..3.

 

 

 

 

Zwycięzca przez pinfall – Ivelisse

Po walce do ringu wbiega Jeremiah Crane który uderza młotkiem w łydkę Ivelisse!, następnie łapie jej nogę i uderza w piszczel!, Catrina wraca do ringu i zabiera kamień.

 Fenix vs. Marty „The Moth” Martinez (z Mariposą) – Mask vs Hair Match

 

 

Marty rusza z closeline’em lecz Fenix unika kip-up’em, rozpoczynają wymianę ciosów po której Marty odbija się od lin i trafia na big boot’a, Fenix odbija się od lin lecz Mariposa chwyta go za nogę po czym Marty trafia running forearmem, Fenix unika kolejnego closeline’a, trafia side kick’iem, Marty łapie go w back suplex lecz Fenix wykonuje backflip, Fenix próbuje back suplexa lecz Marty chwyta go w boczny headlock i wbija w narożnik, Martinez rusza na niego lecz Fenix odpwiada superkick’iem, Fenix wchodzi na narożnik lecz Mariposa znów chwyta go za nogę po czym Marty wykonuje belly to belly overhead suplex z narożnika 1….2….kick out.

 

Martinez sciąga ochraniacz z górnego narożnika, wrish whip w narożnik na Fenix’ie, Matrty rusza na Fenixa który przerzuca go na brzeg ringu, Martinez odpowiada ciosem i próbuje wbic głowę Fenixa w narożnik, zamiast tego Fenix wykonuje springboard dropkick po którym Marty wylatuje z ringu, Fenix wykonuje tope con giro lecz Marty ucieka i Fenix trafia Mariposę, Marty wraca do ringu gdy wściekła Mariposa opuszcza arenę, Marty w trakcie wejścia potyka się o dolną linę po czym Fenix trafia shining wizard w tył głowy Marty’ego, Fenix wykonuje moonsalut z drugiego narożnika lecz Marty w kontrze wystawia nogi, powala Fenixa ciosem i próbuje rozerwać mu maskę.

Irish whip od Marty’ego, Fenix kontruje i idzie po frankensteiner lecz Martinez przechwytuje go na powerbomb, po którym podnosi go i trafia alley oop w narożnik po którym powala Fenixa bicycle kick’iem, 1…..2….kick out.(Fenix zaczyna krwawić z pod naderwanej maski).

 

Marty rusza na Fenixa w narożniku i trafia na big boot, Fenix wykonuje rolling thunder próbując zakończyć bulldogiem lecz zostaje przechwycony przez Martineza na TKO!, 1….2..i..kick out, Marty wpycha Fenixa na brzeg ringu, trafia kopnięciem, Fenix odpowiada big boot’em, rolling thunder cutter na brzegu ringu od Fenixa!, który wrzuca Marty’ego do ringu i frog splash!, 1….2…i…..kick out!, Fenix wykonuje springboard….standing dropkick od Marty’ego i Canadian backbreaker double knee facebreaker!! 1…..2….i…kick out!!, Marty trafia Fenixa headbut’em, po chwili Fenix odbija się od lin i handspring cutter!, Fenix wykonuje kip-up, odbija się od lin i….trafia na lariat od Martineza.

 

Fenix przerzuca Marty’ego na brzeg ringu ten odpowiada ciosem, wchodzi na narożnik, następnie Fenix trafia rolling thunder european uppercut, Fenix przechodzi na brzeg ringu, wskakuje na narożnik i  wykonuje spanish fly!, 1……2…i…kick out!, obaj wstają na kolana i zaczynają wymieniać ciosy, po chwili Marty kopie go i wykonuje Curb stomp!! 1….2….kick out!, Marty sięga po swoje metalowe pudełko śniadaniowe i wyciąga nożyczki (którymi wcześniej okaleczył Fenixa), po czym wbija mu nożyczki w czoło!!, po chwili przykłada mu nożyczki do szyi gdy na brzeg ringu wchodzi Melissa Santos która mówi że to wszystko jej wina i że go kocha, Marty łapie ją za głowę i wrzuca do ringu, Melissa policzkuje go i kopie w krocze, Fenix podnosi się i wykonuje shining wizard w tył głowy Martineza, wchodzi na narożnik z którego wykonuje springboard 450° splash!! (Melissa pomaga mu w przypięciu) 1……2……3

Zwycięzca przez pinfall – „The Man of a Thousand Lives” Fenix

Po walce Melissa sprawdza stan Fenixa po czym całuje go a Marty Martinez ucieka z ringu, z trybun wychodzi Mariposa która woła Marty’ego, jednak gdy ten się odwraca Mariposa trafia go krzesłem w głowę, bierze dwie pary kajdanek i przykuwa go do sąsiednich poręczy po czym Melissa bierze nożyczki a Fenix maszynkę do włosów a następnie obcinają włosy Martineza, całujący się Fenix z Melissą oraz wściekła mina Marty’ego kończą galę.