Lucha Underground 27/9/17 Ultima Lucha Tres Cz. 1

Melissa Santos zapowiada walkę Texano z Famous’em B, który bierze mikrofon i mówi że ciągle ma złamaną rękę i nie ma szans na pokonanie Texano więc wykonał kilka telefonów do Dario Cuerto który powiedział że ze względu na jego kondycję może dobrać sobie partnera i uczynić to prawdziwym handicap match’em, jego partnerem okazuje się być Dr. Wagner Jr.

Handicap Contract match – Famous B  & Dr. Wagner Jr. (z Brendą) vs Texano (jeśli Famous B pokona Texano zostanie on jego klientem)

Wagner rusza na Texano i otrzymuje back body drop, arm drag próba kolejnego i kolano od Wagnera, seria chop’ów i kopnięć w nogę dla Texano, irish whip i Texano wykonuje monkey flip na Wagnerze, Texano wyrzuca go z ringu closeline’em i dokłada over the tope rope somersalut senton, wrzuca Wagnera do ringu i wykonuje slingshot senton, po czym Famous B trafia forearm’em z zagipsowanej ręki w plecy Texano, który po chwili odwraca się i zaczyna gonić Famous’a, łapie go na schodach, rozrywa gips z ręki,uderza dłonią o poręcz i przerzuca go z powrotem w okolice ringu, Dr. Wagner atakuje Texano metalowym koszem w plecy a następnie sentonem w ringu 1…2..kick out, Wagner dokłada konano i la magistral 1…2..kick out, Famous woła o tag, po czym zmienia się po kolanie dla Texano od Wagner’a, Famous B sprzedaje parę stomp’ów dla Texano, irish whip Texano po kopnięciu wykonuje closeline i back elbow, forearm w narożniku, enzugiri i pumphandle powerslam 1….2…i..Dr. Wagner przerywa liczenie, Texano unika closeline’a i Sitout Powerbomb na Wagnerze ! (Texano czeka na liczenie lecz sędzia pokazuje że Famous B jest legalny), Texano szykuje się na Sitout Powerbomb na Famous’ie lecz rozprasza go Brenda która na brzegu ringu zaczyna go całować, po chwili Famous B wykonuje school boy i dirty pin (zapierając nogi o środkową linę) 1…2…3! Famous B przypina Texano i ma nowego klienta!

Zwycięzcy przez pinfall – Famous B & Dr. Wagner Jr.

Hell of War (Three Stages of Hell) Match – Killshot vs. Dante Fox 

 

1st Fall – First Blood match, 2nd Fall No DQ, 3rd Fall – Ewakacja medyczna 

1st Fall – First Blood match 

Po serii kontr i uników Killshot powala Dante dbl leg takedown po czym okłada go ciosami, Dante ucieka za ring gdzie otrzymuje wrecking ball dropkick, Kllshot wbija Fox’a w barierki i idzie po drabinę, kładzie ją między barierką a brzegiem ringu, Killshot bierze krzesło i próbuje trafić nim Dante lecz za każdym razem nie trafia, Fox wystawia głowę przez drabinę, Killshot nie trafia po czym Dante uderza go brzegiem drabiny wytrącając mu krzesło, po czym rzuca nim w głowę Killshot’a, Dante kładzie Killshot’a na drabinie i…wykonuje step up ring post moonsalut!, po czym zasypuje Killshot’a ciosami, po chwili Killshot wykonuje firemanan’s facebuster na brzegu ringu, Dante i Killshot próbują uderzyć się krzesłem lecz na zmianę kontrują kopnięciami po chwili Fox markuje rzut krzesłem, Killshot wykonuje kip-up po czym Dante rzuca w niego krzesłem, wrzuca krzesło a następnie Killshot’a do ringu po czym ustawia krzesło w narożniku.

Fox próbuje wbić Killshota w krzesło w narożniku, Killshot kontruje, Fox zapiera się ręcami lecz Killshot wbija go w krzesło shotgun dropkick’iem!, Killshot próbuje suplexa z brzegu ringu na zewnątrz, Fox uderza go ramieniem i wykonuje sunset flip próbując powerbomb’a, lecz Killshot odpowiada stomp’em, dokłada atomic leg drop lecz Fox ucieka a Killshot ląduje na brzegu ringu a Dante w odpowiedzi daje jumping superkick, Fox wyciąga Killshota przez brzeg ringu ustawiając 2 krzesła na i pod nim, wchodzi na balkon przy barierkach i wykonuje wysoki jumping atomic leg drop!

Następnie Dante udaje się na zaplecze i przynosi do ringu dużą szybę, Dante mówi do sędziego „Pomożesz mi albo będziesz krwawił” po czym razem rozkładają krzesła na których kładą szybę, (thank you ref chant), Dante idzie po Killshot’a i próbuje Fox Catcher’a z brzegu ringu na szybę, Killshot kontruje kopnięciem i idzie po fireman’s carry takeover, Fox chwyta się lin i ląduje w ringu, przeskakuje na brzeg ringu step side kick i próba cutter’a na Killshocie po czym Killshot wykonuje ura nage na brzegu ringu, Killshot usadza Dante na krześle za ringiem po czym wchodzi na narożnik po chwili Dante wskakuje na brzeg ringu i zaczynają wymianę ciosów między narożnikiem, po czym obaj wskakują na górną linę a Dante Dox wykonuje spanish fly!, Dante wrzuca szybę i krzesła do ringu, następnie znów ustawia szybę na krzesłach, Dante próbuje wykonać Fox Catcher z narożnika na szybę!, Killshot kontruje i próbuje Calamity Trigger jednak Dante przerzuca Killshot’a back body drop’em po czym ląduje na szybie jednocześnie krwawiąc z pleców.

Zwycięzca 1 Fall’u – Dante Fox

2nd Fall – No DQ match

Dante uderza Killshota w plecy i pokazuje jego krew na łokciu, rozkłada krzesło przy narożniku do góry nogami po czym znów udaje się na backstage i wrzuca do ringu drabinę, i ustawia ją między dolnym narożnikiem, Fox usadza Killshot’a na narożniku i rozkłada kolejne krzesło, Killshot próbuje kontrować lecz Dante wykonuje jumping spanish fly na krześle! 1…..2….i…kick out!, następnie kładzie Killshota na drabinie i wykonuje 450 splash!, 1….2..i…kick out!, irish whip od Dante, kontra, Killshot rusza na Foxa lecz trafia na kopnięcie, jednak Killshot wykonuje dropkick w nogi Dante, superkick i jumping DDT z drugiego narożnika!, 1….2…kick out!, Killshot z pod ringu wyciąga deskę z drutem kolczastym i ustawia ją w narożniku, próbuje wbić w nią Dante który próbuje closeline’a Killshot unika kip-up’em, superkick dla Dante, fliping single leg dropkick w narożniku od Killshot’a, 2 kolejne, Killshot wchodzi na narożnik i….Killstomp! 1..kick out!!

Bicycle knee od Killshot’a i buckle bomb na deskę z drutem kolczastym dla Fox’a!, Dante słania się na nogach, Killshot podnosi go i…JML Driver!! 1…..2……3!

Zwycięzca 2 Fall’u przez pinfall – Killshot

3rd Fall – Ewakacja medyczna (musisz pobić przeciwnika do tego stopnia że potrzebna będzie musiał być wprowadzony do militarnego ambulansu)

Killshot i Dante powili podnoszą się i zaczynają szybką wymianą ciosów, Killshot wykonuje suplex z ringu na zewnątrz jednak Dante przytrzymuje go i obaj lądują za ringiem, Dante wstaje pierwszy i wykonuje bicycle kick i big boot, Dante bierze nosze Killshot rusza i ląduje na nich wykonując front dropkick na Dante, Killshot wbija Fox’a w słupek narożnika, wchodzi na narożnik ciągnąć za sobą Fox’a,po krótkiej wymianie Killshot wykonuje fireman’s carry takeover z narożnika na nosze za ringiem!, Killshot wrzuca Dante z powrotem na nosze,zapina pasy i udaje się do ambulansu, lecz Fox odpycha się nogami wbijając Killshot’a w barierkę i rozpinając się,…Killstopm z balkonu na nosze! (które się składają w trakcie upadku), Killshot próbuje wrzucić Dante do ringu lecz ten wykonuje 619 na brzegu ringu, Dante wchodzi do ringu i wykonuje tope con giro na Killshocie.

Dante zabiera Killshota poza arenę (omijając ambulans i wchodząc na rampe gdzie znajduje się zespół) gdzie dusi go kablem, gdy wygląda na to że Killshot straci przytomność on chwyta butelkę i uderza nią w głowę Dante który spada z rampy na znajdujący się pod nią szklany stół!!, Dante chwyta go w fireman’s carry, wrzuca do ambulansu i zamyka drzwi, daje znać by karetka odjechała.

Zwycięzca 3 Fallu i Hell of War matchu – Killshot

Sędzia wznosi rękę Killshot’a w geście zwycięstwa, Killshot po walce wraca do ringu i bierze nieśmiertelnik noszony wcześniej przez Dante Foxa kończąc galę.