Lucha Underground 20/9/17 Raport

Melissa Santos trenuje z Fenixem przed pojedynkiem pomiędzy Mariposą i Martinezem, po czym chce zobaczyć go bez maski, jednak Fenix jej na to nie pozwala tłumacząc że maska jest dla niego wszystkim, zanim ją założył był nikim a gdy ma ją na sobie powstaje z popiołów przez życie, Melissa mówi że będzie dla niej Fenixem z maską lub bez niej, Fenix mówi że gdy zdejmie maskę straci wszystko, Melissa odpowiada że nie straci jej, po czym odchodzi, Fenix zatrzymuje ją kończąc segment pocałunkiem.

Następnie Famous B zapowida pojedynek Dante Fox’a i Texano wspominając że ocalił Texano przed złamaną ręką i liczy że zostanie jego klientem.

Dante Fox vs. Texano

W trakcie wejścia Texano Famous B podciąga linę by pomóc mu wejść co najwyraźniej mu się nie spodobało, Dante wykorzystujac chwilę nieuwagi atakuje go forearm’em w plecy równo z gongiem, chwyta Texano w wristlocka, Texano wykonuje back body drop lecz Fox ląduje na stopach, Fox wykonuje arm wrench którym powala Texano, który wykonuje kip-up i w odpowiedzi trafia dwoma closeline’ami, próbuje tilt a whirl lecz Fox wyrywa się i opuszcza ring, Texano wychodzi z ringu do którego wraca Fox, który przeskakuje na brzeg ringu i po kilku unikach trafia low kick’iem w głowę dokładając shooting star shoulder tacykle, zaczyna obijać Texano za ringiem gdy na balkonie pojawia się Killshot, Dante spogląda na Killshot’a i wykonuje w ringu senton bomb na Texano 1….2..kick out, Fox sprzedaje parę slap’ów Texano, on odpowiada tym samym po czym Fox wykonuje eye rake, Dante unika closeline’a kip-up’em, jednak Texano trafia za drugim razem, (zadowolony Famous B ogląda starcie), Texano dorzuca sliding closeline na siedzącym Dante i przypina go 1….2…kick out, Texano dodaje pare ciosów i irish whip, Fox schyla się lecz Texano przytrzymuje się lin i kopie Fox’a, idąc za ciosem dodaje closeline, back elbow i tilt a whirl backbreaker, forearm w narożniku i enzugiri którym powala Fox’a, przypina go gdy jego noga jest na linie, sędzia wylicza do dwóch i sygnalizuje rope break.

Texano rusza na Dante w narożniku lecz on przeskakuje na brzeg ringu przez środkową linę, sprzedając step side kick, następnie przeskakuje na drugi narożnik z którego wykonuje jumping cutter!, Dante wskakuje na narożnik i….250 splash!, 1….2…i..kick out!, Fox rusza na Texano lecz zostaje odepchnięty na liny po czym otrzymuje wheelbarow facebuster! 1…2…i..kick out!, Texano idzie po Sitout Poewrbomb, Dante ląduje na stopach odpowiadając jumping big boot’em i crucifixbomb! 1….2…i…kick out!, Dante idzie po Foxcatcher, Texano blokuje i dbl underhook backbreaker!, 1….2….i…kick out!, Famous B ogłasza Texano zwycięzcą myśląc że to koniec, wchodzi do ringu by mu pogratulować po czym Fox wykonuje school boy 1..2..3!

Zwycięzca przez pinfall – Dante Fox

Famous B ze skrzywioną miną twierdzi że chyba się pomylił i ogłasza Fox’a zwycięzcą,mówi do Texano że następnym razem mu się uda lecz on chwyta go za spodnie, zatrzymuje go Dario który mówi że nie może zaatakować Famous’a gdyż musi zapowiadać walki, ale za tydzień da Texano match z Famous’em B, Famous pyta Dario czy jest szalony ponieważ ma złamaną rękę, Dario żartuje że wygląda na to że to będzie handicap match, dodał również że skoro tak bardzo pragnie Texano jako swojego klienta to Dario oferuje mu jego kontrakt czyniąc to jeśli jakimś sposobem uda mu się wygrać tą walkę.

Do biura Dario wchodzi Son of Havoc który mówi że kiedy wygra tytuł daru bogów dołączy do walki o tytuł na Ultima Lucha Trees, Dario życzy mu powodzenia, gdy Havoc odwraca się widzi Pentagona Dark’a, wymieniają się spojżeniami lecz Dario mówi żeby zostawili to na później, Pentagon mówi że w walce o tytuł daru bogów którą wygra, złamie rękę każdemu kto wejdzie do ringu ponieważ jest on Pentagon Dark – El Cero Miedo, pokazuje swój znak Cedro Miedo i odchodzi, Cuerto chwyta za telefon mówiąc że może potrzebować kilku medyków na maine event po czym zaciera ręce.

Mariposa & Marty “The Moth” Martinez vs. Melissa Santos & Fenix

Mariposa i Fenix zaczynają, collar elbow tie up, Mariposa przechodzi do wristlock’a, Fenix wykonuje serię kip-up’ów lecz Mariposa dalej zaciąga wristlock’a przechodząc do hammerlock’a, dokłada forearm w plecy i slap, odbija się od lin i… Fenix powala ją silnym palm strike’iem, Mariposa odpowiada scoop slam’em i running elbow drop’em, Mariposa rusza na Fenix’a w narożniku ale trafia na big boot’a, Fenix wykonuje front flip sygnalizuje kopnięcie i po chwili powala Mariposę high kick’iem, tag z Martym, inverted atomic drop na Fenix’ie, wrzuca go w narożnik po czym otrzymuje side kick od Fenix’a a następnie mexican arm drag z narożnika.

Mart przerzuca Fenix’a na brzeg ringu, Fenix odpowiada forearmami po czym zaciąga głowę Marty’ego o środkową linę dodając high kick, springooard od Fenixa lecz Marty rusza na niego, Fenix ląduje na stopach i handspring cutter! (lethal injection od Fenixa) 1…2..kick out, running single leg dropkick’iem wyrzuca Martinez’a z ringu i step up springboard moonsalut!, po czym wrzuca Marty’ego do ringu, Mariposa próbuje go zaatakować lecz Fenix blokuje odpowiadając serią slapów, próba springboard 450, Marty unika a Fenix ląduje na stopach, po czym Melissa sama dokonuje zmiany (co nie podoba się Fenix’owi), Marty wykorzystuje moment nieuwagi atakując Fenix’a od tyłu i próbując zdjąć mu maskę, podnosi go za szczękę i wrzuca do swojego narożnika.

Mariposa zmienia się całuje Fenixa po czym wykonuje arm screw takedown, serię kopnięć na nogę i dragon screw, Marty bierze tag, trzyma Fenix’a w chinlock’u, po chwili Marty odbija się od lin i trafia na superkick od Fenix’a, Fenix próbuje zmienić się z Melissą lecz Marty chwyta go za nogę, łapie go w back suplex lecz Fenix wykonuje back flip, wbija go w narożnik gdzie otrzymuje high kick od Melissy!!, Fenix dokłada superkick, Fenix pomaga Melissie wejść na narożnik po czym Melissa wykonuje seated senton na Martinezie!, Fenix wykonuje na niej irish whip i runnuing forearm dla Mariposy, Melissa i Fenix wykonują dbl side kick w kolano Marty’ego i stereo surekick!, superkick od Fenixa i side kick od Melissy na Mariposie, leg sweep od Fenixa po którym Mariposa ląduje głową na kroczu Marty’ego, Fenix chwyta Melissę w wheelbarow po czym wykonuje headbut i atomic leg drop na Martinezie!, 1….2..kick out, Fenix kładzie Mariposę na Martym, Melissa przypina oboję 1…2..kick out, Melissa przytrzymuje Marty’ego gdy Fenix wchodzi na narożnik lecz Mariposa sciąga za nogę.

Melissa sprawdz co z Fenix’em, Marty łapie ją za włosy, Melissa odpowiada slap’ami po czym Marty goni ją wokół ringu, w tym czasie Mariposa wiąże ręce Fenix’a o słupek narożnika, Marty i Mariposa okrążają Melissę, która próbuje kopnąć Marty’ego w krocze lecz Marty chwyta ją w dbl underhook, Mariposa chwyta za nogi i wykonują dbl team pedigree na Melissie! Marty przypina 1…2…3.

Zwycięzcy przez pinfall – Mariposa & Marty “The Moth” Martinez

Marty bierze swoje metalowe pudełko, chwyta Melissę i wyciągo nożyczki, lecz Fenix uwalnia się po czym Marty i Mariposa zadowoleni opuszczają ring.

Matt Striker zapowiada na Ultima Lucha Steel Cage Match pomiędzy El Dragon Aztecą Jr. a Matanzą Cuerto a także starcie Ivellis z Catriną oraz oczywiście Marty “The Moth” Martinez zmierzy się z Fenixem w stypulacji hair vs mask, Sexy Star stanie do walki z Tayą w Last Luchadora Standing Matchu, Killshot i Dante Fox zawalczą w The Hell of War Matchu (3 osobne matche w różnych stypulacjach, kto zdobędzie wiecej wygranych zostanie zwycięzcą), Contract Match – Texano vs. Famous B, w main evencie Lucha Underground Championship Match Johnny Mundo vs. Prince Puma tytuł vs. kariera.

7 Way Match o Gift of The Gods Championship – Paul London vs. Saltador vs. Mala Suerte vs. Drago vs. Cortez Castro vs. Pentagon vs. Son of Havoc

Zaczynają brawl’em, Cortez i London wymieniają ciosy na zwenątrz, Saltador wyrzuca Havoc’a z ringu w którym pozostaje on i Pentagon Dark, Dark próbuje pokazać Cero Miedo lecz Saltador powstrzymuje go za co otrzymuje superkick i low kick następnie Saltador wykonuje side kick po czym staje na plecach Pentagona i wykonuje frankensteiner, do ringu wbiega Drago, Saltador łapie go w full nelson, Castro rusza na niego z dropkickiem lecz Drago unika i Cortez trafia Saltador’a, Drago trafia enzugiri po którym Castro opuszcza ring.

London rusza na Dragon lecz on przerzuca go na brzeg ringu i trafia superkick’iem, Son of Havoc wbija Drago handspring elbow w narożnik, po czym wyrzuca Drago z ringu, odbija się od lin i….trafia na superkick od Pentagona, London wchodzi na brzeg ringu lecz gdy widzi że Dark rusza na niego wykonuje thrust fall na Saltadorze, Dark i Suerte wymieniają chopy po czym Suerte trafia Pentagon’a w crucifixbomb, dodaje kopnięcie i kilka forearm’ów, springboard..Pentagon przechwytuje go….Pentagon Driver! 1….2…i..Drago przerywa liczenie,Drago wykonuje serię kopnięć i Front Flip DDT! 1….2….Castro przerywa, pop-up powerbomb na Drago, dragon screw neckbreaker, 1…dbl foot stopm od Saltadora który dorzuca kolano, rusza na Castro który przerzuca go na brzeg ringu, shoulder thrust i springboard guillotine leg drop!, 1….2…Son of Havoc przerywa, knif edge chop na Saltadorze, Havoc przeskakuje na brzeg ringu i step side kick dla Saltadora, dbl foot stomp na klęczącym Saltadorze i standing moonsalut, 1…2…baseball slide od Londona, Paul łapie Havoca za brodę i trafia cartwheel kick’iem, 1…2..i..kick out, London wynosi Havoca pod suplex lecz otrzymuje side kick w narkę od Drago, Cortez wraca do ringu, przytrzymuje Drago lecz tym razem Suerte trafia Castro dropkickiem, Saltador wykonuje tope con giro na Castro i Suerte, Drago wykonuje z ringu corkscrew moonsalut na Castro i Saltadorze, Havoc wykonuje suicide dive na Saltadorze i Castro i kolejny na Pentagonie, po cym trafia swoim rebound cutter’em Londona, 1…Saltador przerywa, Pentagon powala Havoca running dropkick’iem, Saltador i London atakują na zmianę Pentagona, jednak London nie trafia tacykle w narożniku a Saltador trafia przez pomyłkę Londona niskim dropkick’iem.

Pentagon wykonuje belly to belly overhead suplex na Saltadorze który ląduje na Londonie w narożniku, Dark podnosi go i…Fear Factor! , podnosi Londona na którym również wykonuje  Fear Factor, Havoc w tym samym czasie wykonał shooting star press na Saltadorze, 1….2….3 (dbl pin).

Z biura wychodzi Dario który mówi że może być tylko jeden Gift of The God’s Champion a skroro żaden z nich nie ma walki na Ultima Lucha będą o niego walczyć w Ladde Matchu.

Cuerto spotyka w limuzynie zastępce Delgado, i ma ze sobą rękawice którą wcześniej posiadał Cage, zabookował three way maych pomiędzy Jeremiah Crane’em, Mil Muertes’em i Cagem gdzie zwycięzca zdobędzie rękawicę, po czym powiedział że zaprosił swojego pana do świątyni by osobiście rozprawił się z Cage’em.

Walki na Ultimo Lucha Tres:

Contract Match :

 Famous B vs. Texano Jr 

Hell of War (Three Stages of Hell) Match :

 Dante Fox vs. Killshot 

Grudge Match :

Ivelisse vs. Catrina 

Hair vs Mask Match :

 Fenix vs. Marty the Moth Martinez 

Last Luchadora Standing Match :

 Sexy Star vs. Taya 

Gift of The Gods Title Ladder Match :

Son of Havoc vs. Pentagon Dark 

Gauntlet Match :

 Cage vs. Mil Muertes vs. Jeremiah Crane 

Steel Cage Match :

 Dragon Azteca Jr. vs. The Monster Matanza Cueto 

Lucha Underground Title Match – Title vs. Career :

 Johnny Mundo (c) vs. Prince Puma