Liczne kontuzje zawodnika NXT po gali Takeover: War Games II!

WWE NXT Superstar Hanson z The War Raiders podobno doznał wielu kontuzji podczas ostatniej walki War Games.

WWE ogłosiło dziś wieczorem, że Hanson miał złamane żebra, pękniętą śledzionę i podarte więzadła podczas meczu. Wiadomość ta została po raz pierwszy zgłoszona przez Mauro Ranallo w dzisiejszym odcinku NXT.

Oświadczenie WWE w notatce o obrażeniach mówiło, że The War Raiders nie byli w akcji od Takeover, ale to nieprawda. Pokonali Danny’ego Burcha i Oney Lorcana podczas live eventu NXT 30 listopada w Jacksonville, FL, a następnego wieczoru pokonali Dana Mathę i Kona Reevesa podczas live eventu w Tampa.

War Games było main eventem ostatniej gali NXT „Takeover: War Games II” w Staples Center w Los Angeles podczas weekendu WWE Survivor Series. W tym pojedynku The War Raiders, WWE UK Champion Pete Dunne i NXT North American Champion Ricochet pokonali The Undisputed Erę Adama Cole’a, Bobby’ego Fisha i NXT Tag Team Championów Rodericka Stronga i Kyle’a O’Reilly’ego.

Nie wiadomo jeszcze, czy WWE wstrzyma od walk The War Raiders po ogłoszeniu obrażeń Hansona. Nie pracowali oni jednak przy ostatnich tapingach NXT. Kolejne nagrania NXT TV zaplanowane są na 3 stycznia w Full Sail University i będą to ostatnie nagrania przed galą „Takeover: Phoenix” podczas weekendu WWE Royal Rumble.