Lei’D Tapa o przygodzie z wrestlingiem oraz MMA, Podsumowanie roku w wydarzeniu legend wrestlingu, Wysokie kontrakty uczestników turnieju o UK Title, Podsumowanie roku w wykonaniu Cedrica Alexandera, Wyniki wczorajszego live eventu WWE

» Lei’D Tapa udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojej kariery w profesjonalnym wrestlingu oraz MMA:

”Za dwa tygodnie wyjeżdżam do Nigerii w ramach wrestlingowego tournee. Od ponad roku trenuję MMA i staram się powoli wracać do wrestlingu. Przyszły rok wygląda bardzo obiecująco, ponieważ mój manager Big Red będzie miał wiele ciekawych rzeczy do ogłoszenia. Bądźcie czujni, nie wiecie co was czeka”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross oraz Jim Cornette udzielili wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard Week In Wrestling, w którym wypowiedzieli się na temat największych wydarzeń związanych z wrestlingiem, które miały miejsce w 2016 roku. Kliknij TUTAJ, aby przejść do całego wywiadu.

» The Wrestling Observer Newsletter donosi, że gwiazdy biorące udział w turnieju o WWE United Kingdom Championship podpisały roczne kontrakty z federacją WWE opiewające na kwotę £16,000($20,000).

» WWE RAW/205 Live Superstar Cedric Alexander za pośrednictwem Twittera opublikował najważniejsze wydarzenia w swoim życiu, które miały miejsce w 2016 roku:

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego live eventu WWE, który odbył się w Atlancie:

Smackdown Tag Team Championship (Tag Team Turmoil)
American Alpha (c) def. Heath Slater & Rhyno, The Ascension, The Usos i Breezango

Smackdown Women’s Championship
Alexa Bliss (c) def. Becky Lynch

James Ellsworth def. Curt Hawkins

Steel Cage Match
Dolph Ziggler def. The Miz

Nikki Bella def. Natalya

The Wyatt Family def. Jack Swagger, Apollo Crews i Mojo Rawley

WWE World Championship
AJ Styles (c) def. Dean Ambrose i John Cena