Lars Sullivan zmienia akcje kończące, Walter o pracy w WWE i na scenie indy, Kofi Kingston o Big E i Woodsie ” title shocie dla nich”

» Lars Sullivan będzie teraz używał The Freak Accident oraz Running Sitdown Powerbomb jako swoich głównych akcji, a nie Diving Headbutta jak to miało miejsce podczas jego pobytu w NXT. Oficjele WWE zdecydowali, że będzie on korzystał z Diving Headbutta tylko przy specjalnych okazjach – podaje portal The Wrestling Observer Newsletter. Jego ówczesna akcja jest dosyć ryzykowna ze względu na wysokie ryzyko i problemy, z którymi zmagali się tacy wrestlerzy, jak: WWE Hall of Famer Harley Race, The Dynamite Kid i Chris Benoit.


» WWE UK Champion WALTER udzielił wywiadu dla The Daily Star, w którym wypowiedział się na temat występów na scenie niezależnej oraz pracy w WWE:

„To także różnica między mną, a 99 procentach innych wrestlerów. Moja żona, rodzina oraz przyjaciele mówią mi o wszystkim, o czym myślą. Kiedy znajdują się w środowisku pro wrestlingowym, to koncentruję się na zadaniu i nie pozwolam, aby moje emocje łączyły się z czymkolwiek co robię. Muszę być najlepszym wrestlerem niezależnie od miejsca, w którym się znajduję. Jeśli spojrzę na osobę, która bardzo ciężko pracuje podobnie jak ja, to od razu nasuwa mi się na myśl Trent Seven oraz Tyler Bate. Ta dwójka jest niesamowita i każdy z nich może wiele osiągnąć, jako soliści”.

» WWE Champion Kofi Kingston udzielił wywiadu dla The Daily Star, w którym wypowiedział się na temat Xaviera Woodsa i Big E:

„Gdyby Big E oraz Xavier Woods byli w WWE Championami, to na pewno popierałbym ich tak, jak oni mnie wspierają w tym momencie. Wszystko, co by musieli zrobić, aby otrzymać walkę o WWE Championship, to tylko zapytać mnie i z pewnością zgodziłbym się”.