Lance Storm żartuje z Lidera Cenation, 5 najlepszych momentów w karierze Romana Reignsa, John Cena wystąpił w Celtic Warrior Workouts

» Jeden z fanów zapytał Lance’a Storma o to, czy kiedykolwiek stanął na ringu z Johnem Ceną. Były WWE Superstar odpowiedział, że miał okazję aż dwukrotnie mierzyć się z Liderem Cenation pokonując go. Fan wrestlingu także zapytał o słabości Ceny na, co Storm odpowiedział w żartobliwy sposób, że John musi mieć na sobie tightsy oraz wrestlingowe buty nawiązując oczywiście do jego stroju z lat 2002-2003.

„Walczyłem z Johnem Ceną aż dwukrotnie. Jeden single, a drugi tag team match. Za każdym razem wygrywałem z nim. Klucz do pokonania go stał przede mną, kiedy miał na sobie tightsy oraz wrestlingowe buty”.

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze pojawił się materiał wideo przedstawiający pięć najlepszych momentów w karierze Romana Reignsa. Warto przypomnieć, że na ostatnim odcinku Monday Night RAW były członek The Shield przekazał nam dobre informacje odnośnie swojej walki z białaczką:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawione zostało ujęcie z treningu Celtic Warrior Workouts, którego gospodarzem jest Sheamus. Jego gościem specjalnym był John Cena, który przygotowywał się do programu telewizyjnego oraz udziału w kolejnych nagraniach filmowych.