Lance Archer odnośnie hype’u z Jonem Moxleyem, Seth Rollins ostrzega rywali z RAW, Chris Jericho komentuje śmierć właściciela CMLL

» Lance Archer wystąpił gościnnie w podcaście Chrisa Jericho, w którym wypowiedział się na temat szumu związanego z Jonem Moxleyem po odejściu z WWE:

“Jest hype, a w naszym biznesie wszystko zależy od szumu związanego z daną osobą. On doskonale wiedział, kiedy będzie musiał odejść z WWE i postąpił we właściwy sposób. Niektórzy ludzie byli zainteresowani tym, co się wydarzy z jego udziałem. Po dołączeniu do New Japan Pro Wrestling stał się czołową postacią. Nie wiem, dlaczego Jon zdecydował się na odejście z WWE, ale coś musiało być nie tak. Będzie, to nasza pierwsza konfrontacja, więc mam nadzieję, że wypadnie świetnie”.

» Za pośrednictwem Twittera WWE Universal Champion Seth Rollins wysłał wiadomość w kierunku Andrade oraz Zeliny Vegi przed starciem na Monday Night RAW. Na czerwonej tygodniówce mistrz Universal oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch zmierzą się z Andrade i Vegą.

» Wczoraj w wieku 67 lat zmarł właściciel federacji CMLL, Francisco Alonso Lutteroth. Były WWE Superstar Chris Jericho za pośrednictwem portali społecznościowych skomentował ten przykry incydent. Y2J podziękował Paco za uczynienie z niego czołowej postaci w 1993 roku:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#RIPPacoAlonso …thanks for believing in me and always taking care of me! @cmll_mx

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)