Lana o wsparciu ze strony Nikki Bella, Danny Burch odnośnie współpracy z Lorcanem, Toni Storm obroni Progress Championship?, Zapowiedź PROGRESS Chapter 56

» WWE SmackDown Women Lana udzieliła wywiadu dla E! News, w którym wypowiedziała się na temat pomocy na jaką może liczyć ze strony Nikki Bella:

”Nikki mi pomogła i to bardzo. Jakiś czas temu zniechęciłam się do występów w ringu jednak po rozmowie z Nikki doszedłem do wniosku, że nic nie przychodzi od tak i trzeba ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Ona była jedną z niewielu osób, które mnie zachęcały do tego, abym nie zrezygnowała i wiem także, że muszę być odporna oraz odważna. Czasami miewałam różne złe myśli, ale nie rezygnuje ze wspólnych treningów z Nikki Bella”.

» WWE NXT Superstar Danny Burch udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Oneyem Lorcanem:

”Moja współpraca z Oneyem jest bardzo prosta i zbudowana wokół jednego banalnego słowa – szacunek. Po odbyciu naszego pierwszego pojedynku w NXT on dał mi szansę na stoczenie kolejnego mimo iż nie musiał tego robić. Musiałem uznać jego wyższość. Oney jest mężczyzną i silnym konkurentem, więc lepiej z nim połączyć siły”.

» W dniu dzisiejszym odbędzie się gala organizowana przez brytyjską federację Progress, podczas której obecna mistrzyni kobiet Toni Storm zmierzy się z Charli Evans po tym jak jej udało się zyskać miano pretendentki w trakcie turnieju kobiet Revelations Of Divine Love.

Znalezione obrazy dla zapytania Toni Storm vs Charli Evans

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas PROGRESS Chapter 56: La Danse Macabre:

Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis) & Omari vs Connor Mills & Never Say Die (Alex Cupid & Dillon D’Angelo)

Timothy Thatcher vs Strangler Davis

British Strong Style (Tyler Bate & Trent Seven) vs Sexy Starr (Jack Sexsmith & David Starr)

PROGRESS Women Title Match
Toni Storm (c) vs Charli Evans

PROGRESS Atlas Title Match
WALTER (c) vs Wolfgang

PROGRESS Tag Team Title Match
CCK (c) (Chris Brookes & Kid Lykos) vs Grizzled Young Veteran (James Drake & Zack Gibson)

PROGRESS Title Match
Travis Banks (c) vs Keith Lee