Lana komentuje swoje wesele, Najlepszy segment na RAW, Głosowanie na najlepszy duet w WWE, Triple H gratuluje poszczególnym zwycięzcom WWE NXT

» WWE Woman Lana za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat segmentu, który miał miejsce podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW. Warto przypomnieć, że było to wesele Lany z Bobbym Lashleyem, które przerwało kilka niezależnych gwiazd wrestlingu oraz Liv Morgan i Rusev. Był to najwyżej oceniony segment w 2019 roku.

„Nienawidzę teraz wszystkich moich hejterów i niespokojne twarze, ale MOJE wesele na #RAW było najwyżej ocenioną częścią #MondayNightRAW, oglądalność wzrosła o 40 procent w stosunku do reszty programu. #LanaAndLashleyWedding #Lana #movingtheneedle”.

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment trwa sonda, w której fani mogą głosować na najlepszy duet w 2019 roku. W sondzie dostępne są następujące opcje:

* Bobby Lashley i Lana

* RAW Women’s Champion Becky Lynch i Seth Rollins

* Carmella i WWE 24/7 Champion R’Truth

* The Miz i Maryse

* Zelina Vega i WWE United States Champion Andrade

W przeciwieństwie do zwykłych ankiet, jakie pojawiają się na stronie WWE.com, w tej osoba która odda swój głos, nie ma możliwości podejrzenia aktualnych wyników sondy. Oznacza to, że wyniki głosowania zostaną ujawnione w specjalnym odcinku na WWE Network bądź kanale YouTube.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE COO Triple H pogratulował zwycięzcom poszczególnych kategorii WWE NXT 2019 Year-End Award. Jak wiadomo w głosowaniu udział wzięło kilku Hall of Famerów, Legend, trenerów Performance Center i pracowników USA Network. WWE COO za pośrednictwem Twittera opublikował następującą wiadomość:

„Gratulacje dla wszystkich tegorocznych zwycięzców. 2020 rok to nowy rok z nowymi możliwościami…..#GetReady #WeAreNXT”.