Kurt Angle odpowiada na pytania fanów, Ankieta WWE o zmiany pasów na HiaC, Chris Jericho na temat Hall of Fame, Zdjęcie Enzo Amore z czasów szkolnych

» Podczas Q&A na facebooku, Kurt Angle został zapytany gdzie postawiłby siebie w rankingu najlepszych wrestlerów wszechczasów. Angle odpowiedział, że biorąc pod uwagę to co robił w TNA i Japonii jest na samym szczycie.

„Na samym szczycie. Tak, czuję to. Strasznie słabe jest to, że moje walki w TNA były tak dobre jak te z WWE, ale WWE Universe ich nie widziało. Jeżeli dodasz moje 11 lat w TNA/Japonii i 7 letni run w WWE, to tak. Myślę, że większość się z tym zgodzi. Wszyscy mamy swoje opinie, dlatego tak fajnie o tym debatować. Słuchać zdań innych ludzi na ten temat.”

» WWE zapytało się fanów: „Który pas według was powinien zmienić posiadacza na WWE Hell in a Cell?” Wyniki prezentują się tak: WWE Championship (52 procent), SmackDown’s Women’s Championship (27 procent), SmackDown Tag Team Championship (12 procent), and United States Championship (9 procent).

» Chris Jericho w rozmowie z Aesthetic Magazine otrzymał pytanie: Kto według niego powinien wprowadzić go do WWE Hall of Fame i czy pojawiłby się na tej gali.

” Nie myślę o takich rzeczach. Jeżeli to się zdarzy to prawdopodobnie nie pojawiłbym się. Nie lubię tego pompowania balonika i całej tej szopki z retirement matchami. Każdy się podlizuje, mówi jak dobry jesteś, ale ja sam wiem jak dobry jestem i inie potrzebuję aby ktoś mi to mówił. Zawsze byłem przeciwnikiem takich rzeczy. Kto mógłby? Nie mam pojęcia. Pojawię się może, zależy od mojego nastroju.”

» WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore, wrzucił zdjęcie na Instagrama z czasów college’u. Poniżej jego zdjęcie z tamtych czasów:

#College

A post shared by Enzo Amore (@real1) on