Kurt Angle obecny na RAW? + Walka z Takerem na WM 35, Dlaczego Ronda Rousey ingerowała w starcie na FastLane?, Gwiazdy WWE o nowym rekordzie

» Krążą pogłoski sugerujące o obecności WWE Hall of Famera Kurta Angle na Monday Night RAW w Pittsburghu. Jego pojawienie się ma na celu rozpoczęcie konfliktu, który zakończy się na WrestleManii 35, gdzie miałby odbyć się jego pożegnalny pojedynek, po którym przeszedłby na emeryturę. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim miałby się zmierzyć, ale według zagranicznych stron numerem 1 miałby być The Undertaker.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s Wrestlemania Season! Less than one month away! #itstrue #wwe #wrestlemania

Post udostępniony przez Kurt Angle (@therealkurtangle)

» Na WrestleManii 35 odbędzie się triple threat match z udziałem Rondy Rousey, Charlotte Flair oraz Becky Lynch, a na szali zostanie postawiony RAW Women’s Championship. Obecna mistrzyni kobiet za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat ingerencji w starcie Becky z Charlotte podczas gali WWE PPV FastLane, co doprowadziło do dyskwalifikacji.

» WWE poinformowało o osiągnięciu ponad miliarda obserwujących osób na portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Snapchat, Foursquare, Periscope, Pinterest, Qzone, Toutiao, Tumblr, V+, WeChat, Weibo oraz YouKu. Tak więc jest, to wzrost o 13 procent w porównaniu do zeszłego roku. W poniżej zamieszczonym materiale wideo gwiazdy WWE takie jak: AJ Styles, Rey Mysterio, The Miz, Becky Lynch, Tyler Breeze, The IIconics, Lucha House Party, Mustafa Ali, Seth Rollins, Zack Ryder, Mandy Rose, Sonya Deville, Titus O’Neil, Cesaro i Roman Reigns dziękują za dokonanie czegoś historycznego.