Kurt Angle o swoim powrocie do ringu WWE, Brak Hulka Hogana w ankiecie od WWE, Data następnej walki o pas WWE UK, Gwiazdy WWE typują wynik walki McGregor vs Meyweather

» Kurt Angle podczas weekendu poświęconemu grze WWE 2K18 został zapytany o jego możliwy powrót do ringu WWE. Angle odpowiedział :

” Możesz porozmawiać sobie o tym z Vincem… Myślę, że to się zdarzy. Obstawiam koniec tego roku, lub początek 2018. To kwestia Vince’a McMahona, on podejmie decyzję o momencie powrotu.”

” Zawsze jest tak, że chcesz się sprawdzić w ringu z najlepszymi- Triple H’em, Brockiem Lesnarem, lub Johnem Ceną. Aktualnie jest też dużo młodych talentów w WWE takich jak Rusev, Rollins, AJ Styles, Samoa Joe. Oczywiście jest jeszcze Braun Strowman. Uwielbiam go. Więc jest dużo wielkich talentów, z którymi chętnie chciałbym się sprawdzić.”

» WWE rozsyłało ostatnio ankietę do fanów, w której mieli wybrać swoich 10 ulubionych zawodników WWE, NXT, oraz legend WWE. Co ciekawe Hulk Hogan nie pojawił się jako legenda w tej ankiecie. Jednocześnie na tej liście pojawili się m.in.: Bruno Sammartino, Dusty Rhodes, Eddie Guerrero, Goldberg, Ric Flair, Roddy Piper, Shawn Michaels, Sting, Steve Austin, Randy Savage, The Rock, The Undertaker, Triple H, oraz The Ultimate Warrior.

» Wygląda na to, że następna walka o pas WWE UK zostanie wyemitowana w telewizji na gali NXT 13 Września. Na tapingach mistrz Pete Dunne zmierzył się z Wolfgangiem o ten pas. Ta walka powinna być main eventem tego odcinka NXT.

» Kenneth II MacAlpin, czyli Bartek z grupy Maniac Zone Wrestling wystąpi na gali czeskiej federacji VcV. Jest to duża szansa dla polskiego zawodnika, który wcześniej walczył jedynie w battle royal na gali we Wrocławiu, oraz w krótkim pojedynku z Niemcem Mattem Buckną. Trzymamy kciuki w imieniu całej redakcji MyWrestling!.

Dámy a pánové, odhaluje se nám další díl skládanky jménem VcV MegaShow V. Účast wrestlerů z polské MZW už není tajemství…

Opublikowany przez VcV Originál Wrestling, z.s. na 25 sierpnia 2017

 

» Na koniec mamy film od WWE, w którym ludzie związani z WWE typują wynik walki Connor McGregor vs Floyd Mayweather, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę :