Kurt Angle o możliwym powrocie do ringu WWE, AL Snow chciał przywrócenia Hardcore Title do WWE, Szczegóły urazu sędziego WWE Scotta Armstronga

» WWE Hall of Famer Kurt Angle udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat możliwego powrotu do WWE:

„Czy to będzie miało miejsce? Nie, ale istnieje taka możliwość. Widziałem jak Shawn Michaels powrócił. Widziałem jak Ric Flair powrócił. Ja osobiście nie planuję powrotu, ale jeśli Vince McMahon będzie mnie potrzebował, to oczywiście się zgodzę. Czy kiedykolwiek zadzwoni do mnie z propozycją powrotu? Myślę, że nie. Vince jest ze mnie bardzo dumny, nie jako zapaśnika, ale kogoś kto pokonał własne demony i pozostał długo na właściwym torze. Nie chcę być tym facetem, który po potencjalnym powrocie nabawi się urazu i będzie funkcjonował jedynie na środkach przeciwbólowych”.

» Były WWE & ECW Superstar Al Snow wypowiedział się na temat WWE Hall of Famera Micka Foleya, który miał wystąpić na RAW i zaprezentować nowy tytuł. Snow chciał, aby powrócił Hardcore Title:

„Czy powróci Hardcore Title? Nie sądzę. Na początku, kiedy powstał Hardcore Title myślałem, że ten tytuł, którego posiadaczem był Mick Foley będzie jednym wielkim żartem, ale sytuacja się rozwinęła niesamowicie. W OVW był podobny tytuł, który nazywał się Anarchy Championship, gdzie mistrz mógł robić wszystko bez większego zastanowienia. Niestety, gdyby został wprowadzony Hardcore Title, to z pewnością nie oglądalibyśmy tego, co w przeszłości i takie posunięcie byłoby wbrew logice oraz działaniom prowadzonym przez WWE. Niemniej jednak chciałbym, aby ten tytuł kiedyś powrócił”.

» Sędzia WWE Scott Armstrong za pośrednictwem Twittera poinformował, że niedawno pomyślnie przeszedł operację kręgosłupa i czeka go przerwa do czerwca. Armstrong doznał urazu w momencie, kiedy pomagał swojemu przyjacielowi poruszać się swobodnie:

„Kilka tygodni temu pomogłem komuś się ruszyć. Podniosłem rozkładany fotel… ZŁY RUCH… zapomniałem, że nie mam 21 lat! Teraz stawiam dziecięce kroki i próbuję podnieść 10 kg. #FamilymeansEVERYTHING”.