Kurt Angle o kontuzji eliminującej Daniela Bryana z występów w ringu, Joey Janela na temat swojego sukcesu, Harmonogram występów Emmy na scenie niezależnej

» Generalny Manager RAW Kurt Angle w najnowszej sesji Q&A wypowiedział się na temat kontuzji, która wyeliminowała Daniela Bryana z rywalizacji ringowej:

”Kontuzja to w obecnych czasach bardzo poważna sprawa. W NFL możecie zaobserwować w jaki sposób są prowadzone liczne procesy sądowe i jest to bardzo niebezpieczna sprawa. Wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z Danielem Bryanem, który dowiedział się iż w latach 2004 do 2006 zmagałem się z pewnym problemem związanym z szyją, jednak na szczęście wszystko poszło po mojej myśli i mogłem wrócić do występów ringowych. Z czego jestem bardzo dumny. Myślę, że Daniel również bardzo chciałby wrócić do ringu, ale czy otrzyma taką szansę? Kto wie”.

» Joey Janela niedawno udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat sukcesu odniesionego w wrestlingu:

”Jestem szczęśliwy, ponieważ teraz mogę wyżyć z samego wrestlingu i nie muszę po godzinach dostarczać pizzy. Nie ważne, czy do końca mojej przygody z wrestlingiem będę niezależnym zawodnikiem, gdyż jestem w stanie przetrwać bez dodatkowego zajęcia. Spełniłem swoje marzenie i walczyłem z wszystkimi zawodnikami, z którymi chciałem się zmierzyć. Czuję, że udowodniłem wszystkim osobom, które od samego początku były przeciwko mnie moją przydatność w branży”.

» Była zawodniczka WWE Emma w przyszłym roku pojawi się chociażby na jednym z eventów organizowanych przez federację WrestlePro w New Jersey. Poniżej przedstawiamy harmonogram występów Tenille Dashwood jaki pojawił się na jej oficjalnym profilu na twitterze:

3 lutego – WrestlePro – Rahway, NJ
11 lutego – Wrestling Has A Tomorrow – Providence, RI
23 lutego – AIW – Cleveland, OH
24 lutego – StandAlone Wrestling – Atlantic County, NJ
25 lutego – AML Wrestling – Winston-Salem, NC
21 kwietnia – Remix Pro Wrestling – Marietta, OH
5 maja – WXW Superstars Of Wrestling – Oberhausen, GER