Kursy na starcie Johna Ceny z Shinsuke Nakamurą, Zapowiedź dzisiejszego odcinka RAW, Brock Lesnar vs Jon Jones w 2018 roku?, Urodziny gwiazdy wrestlingu

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że po raz pierwszy w historii można będzie obstawiać wynik singles matchu z udziałem gwiazd WWE, czyli Johna Ceny oraz Shinsuke Nakamury, ponieważ panowie zmierzą się ze sobą podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, a zwycięzca zyska miano pretendenta do pasa WWE, o który powalczy z Jinderem Mahalem na gali SummerSlam. Aktualne kursy wynoszą:

Na Johna Cenę: -160 oznacza to, że trzeba postawić $160 aby wygrać $100.

Na Shinsuke Nakamurę: +120 oznacza to, że trzeba postawić $120 aby wygrać $100.

» Dzisiaj w Pittsburghu odbędzie się odcinek WWE Monday Night RAW, podczas którego będziemy świadkami poniżej wymienionych wydarzeń:

* Jason Jordan wystąpi w Miz TV – Co będzie miał nam do przekazania członek ‘chyba już nieistniejącej drużyny’ American Alpha?

* Kto wyjdzie zwycięsko z triple threat matchu z udziałem pretendentów do pasa WWE Universal, czyli Samoa Joe, Romana Reignsa oraz Brauna Strowmana?

* Czy będziemy świadkami kontynuacji feudu Braya Wyatta z Finnem Balorem, a może dołączą do nich ich rywale z ostatnich live eventów?

* Hardy Boyz – Good Brothers spotkają się z Czerwoną drużyną Najlepszych facetów.

Oczywiście odcinek czerwonej tygodniówki obejrzeć możecie na naszej stronie MyWrestling Live o godzinie 2:00. Wyniki bądź raport pojawią się z samego rana na mywrestling.com.pl

» Podczas zeszłotygodniowej gali UFC 2014 Jon ‘Bones’ Jones wygłosił promo, w którym poinformował o chęci odbycia walki z obecnym mistrzem WWE Universal Brockiem Lesnarem. Bukmacherzy robią zakłady odnośnie starcia z udziałem tej dwójki przed 15 lipca 2018 roku:

Tak -160 (5/8)

Nie +120 (6/5)

Jon Jones vs Brock Lesnar

Jon Jones -350 (2/7)

Brock Lesnar +265 (53/20)

**** Pojedynek ten musi odbyć się do 15 lipca 2018 roku.

» W dniu dzisiejszym swoje 47 urodziny obchodzi Kid Kash, którego występy mogliście podziwiać w takich federacjach jak: ECW, TNA oraz WWE.
Wszystkiego Najlepszego! A wy czego mu życzycie?