Która drużyna zdobędzie WWE Cruiserweight Tag Team Championship?, Oświadczenie WWE w sprawie ataku na Shane’a McMahona, Bobby Horne po przeszczepie nerki

» Federacja World Wrestling Entertainment planuje wprowadzić WWE Cruiserweight Tag Team Championship po WrestleManii 34 w związku z czym na tygodniówce WWE 205 Live otrzymaliśmy starcie z udziałem Hideo Itamiego i Akira Tozawy, a ich rywalami byli Gran Metalik oraz Lince Dorado. Drużyna z Japonii po raz pierwszy miała okazję ze sobą współpracować w dark matchu podczas 25-lecia Monday Night RAW, a ich telewizyjny debiut miał miejsce 6 marca, gdzie pokonali Scotta Jamesa oraz Nemetha Alexandera.

» WWE wydało oświadczenie w sprawie ataku Kevina Owensa i Samiego Zayna na komisarza SmackDown Live:

”Shane McMahon został brutalnie zaatakowany przez Kevina Owensa i Samiego Zayna, których właśnie postawił przeciwko sobie na WrestleManii 34. McMahon doznał kilku urazów podczas ataku. Ma problem z krtanią, kiedy stalowe krzesło owinęło się wokół jego głowy. KO i SZ kontynuowali swój atak mocując Shane’a na metalowym stojaku co spowodowało kolejne obrażenia”.

» We wtorek Bobby Horne znany z występów w WWE jako Mo from Men pomyślnie przeszedł operację transplantacji nerki. Rankiem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wydał oświadczenie w tej sprawie:

”Do wszystkich moich przyjaciół, fanów oraz rodzinie – Kocham Was. Właśnie otrzymałem telefon i jestem w drodze do szpitala Medical City na przeszczep nerki. Proszę módlcie się za mnie, boję się”.

W latach 1993-1996 występował w WWE, a jego partnerem tag teamowym był Mabel. W kwietniu 1994 zdobyli World Tag Team Championship, a po odejściu z WWE do 2006 roku pracował na scenie niezależnej.